Akcesoria wędkarskie
Przygotowanie
Metody połowu
Pokoik napraw
BUDOWA I OPIS KOŁOWROTKA
KONSERWACJA KOŁOWROTKA
USUWANIE PISKU KOŁOWROTKA
KONTROLA I REGULACJA LUZU ZĘBATKI
NAPRAWA HAMULCA I WOLNEGO BIEGU
WYMIANA SPRĘŻYNY KOŁOWROTKA
NIEODBIJAJĄCY KABŁĄK
WYMIANA PRZELOTKI
WYMIANA PRZELOTKI NA STOPCE
BLOKADA BIEGU WSTECZNEGO
SZUM KOŁOWROTKA
NAPRAWA ZŁAMANEJ WĘDKI LUB BATA
WYMIANA ŁOŻYSK
Zrób to sam
DOMOWA ZANĘTA
WYPYCHACZ
SPŁAWIK Z BALSY
SPŁAWIK Z PAŁKI WODNEJ
MAKARON
SPRĘŻYNKA KABŁĄKA Z AGRAFKI
KOSZ ZANĘTOWY
WĘDZOK I WĘDZENIE
KOSZYCZKI ZANĘTOWE
WOBLER
SIATKA DO PODBIERAKA
USTAWIANIE WOBLERA
HODOWLA CZERWONYCH ROBAKÓW
IGŁA DO ZBROJENIA RYBKI
PODPÓRKI WŁASNEJ ROBOTY
SPRĘŻYNA BIEGU WSTECZNEGO
MODERNIZACJA FORMY DO METHOD FEEDER
ANTENKA SPŁAWIKA
Techniki i sztuczki
Opowiadania wędkarskie
Wędkarstwo podlodowe
Witaj
Menu główne
Czat
Anonimowy
04 sty : 19:42
Poszukuję mapy batymetrycznej jeziora sarąg
Anonimowy
22 gru : 01:13
Witam czy mógłbym dostać/kupić mapę batymetryczna j Ruda Woda oraz Bartężkajacek 2359@o2.pl
Pozdrawiam
Anonimowy
22 lis : 19:22
Witam, w jaki sposób mógłbym uzyskać mapę batymetryczną jeziora Brzeźno k. Brzeźna Mazurskiego? darek.buczynski@gmail.com
Anonimowy
17 paź : 19:32
Witam.Czy mógłbym poprosić o mapę btymetryczną jeziora Świętego Szwaderki?
Anonimowy
11 paź : 16:15
Witam potrzebuje mape batymetryczna jeziora burdag .jesli ktos posiada to prosze o przeslanie dzieki jawor75@gmail.com
Zobacz wszystkie posty (492)
Nowe posty na forum
Re: Powrót po latachAlbert. Nie napisałeś jaką masz długość bata. Ja ł...
Autor Bogdan
01 lip : 07:43
Powrót po latachWitam witam. Zastanawiam się czy ktoś tu jeszcze j...
Autor Albertk1990
08 cze : 23:27
Re: Aplikacja do map batymetrycznychPo kliknięciu w link odnośnik jest błędny.
Autor haras
29 maj : 12:33
Re: Jesteś nowy? - przywitaj sięWitamy bardzo serdecznie Andrzeju i zapraszamy do ...
Autor Bogdan
20 sty : 13:19
Re: Jesteś nowy? - przywitaj sięDzień Dobry, Bardzo dziękuję za przyjęcie do grona...
Autor Andrzej
20 sty : 12:48
Nowe komentarze
[Treści] Jak założyć spławik - opisy, porady, zdjęciaAutor: Bogdan dnia 21 lis : 07:27
Witam Damianie.Moim zdaniem stopery między śrucina [więcej]
[Treści] Jak założyć spławik - opisy, porady, zdjęciaAutor: DamianSa dnia 21 lis : 00:00
Witam, czytałem że rozkładanie ciężarków na przykł [więcej]
[Treści] Batymetria, mapy batymetryczne do pobraniaAutor: Pablo dnia 25 paź : 16:50
Witam czy ma ktoś mapkę jeż czarnego w niesiolowic [więcej]
[Treści] Batymetria, mapy batymetryczne do pobraniaAutor: Anonymous dnia 17 paź : 19:36
reklama.domanski@wp.pl
[Treści] Batymetria, mapy batymetryczne do pobraniaAutor: Anonymous dnia 17 paź : 19:36
Witam.Czy mógłbym poprosić o mapę batymetryczną je [więcej]
Facebook
Data / Czas
Sposób na ...
Mapy batymetryczne
Poradnik
Więcej o książce można dowiedzieć sie na stronie :
LINK
Forum
| << Poprzedni temat | Kolejny temat >> |
ŁowiskaIdź do strony 1 2 3 4 [5] 6 |
| Autor | Odpowiedzi |
| 13Zbig |
| ||
| Gość | Tak ale powiedz Pawełku dlaczego zawsze boli... | ||
| Powrót do góry |
| Piotrek |
| ||
![]() Dołączył: czw lip 26 2012, 05:39 postów: 384 | Moje zapytanie tyczyło się kolegów mieszkających niedaleko lub blisko ,którzy już odwiedzili ulotkowe łowisko,i właśnie na ich opinie wkleiłem zapytanie . | ||
| Powrót do góry |
| 13Zbig |
| ||
| Gość | Powiem Ci że sam jestem ciekawy, ja osobiście też częściej jestem na komercji, lub łowiskach specjalnych (Biebrzański Park Narodowy) niż na wodach PZW! Dlatego interesują mnie takie miejsca, a nigdy nie wiesz gdzie Cię los rzuci, lub ktoś o coś zapyta! ![]() | ||
| Powrót do góry |
| Paweł |
| ||
![]() Dołączył: pon mar 19 2012, 01:54 postów: 1485 | 13Zbig napisał(a) ... Tak ale powiedz Pawełku dlaczego zawsze boli... Człowiek chyba naiwny jest i łatwowierny. | ||
| Powrót do góry |
| Bogdan |
| ||
![]() ![]() Dołączył: sob gru 31 2011, 07:55 postów: 1953 | Paweł, popieram Twoje zdanie w 100%.![]() | ||
| Powrót do góry |
| Paweł |
| ||
![]() Dołączył: pon mar 19 2012, 01:54 postów: 1485 | Też tak macie?. Ile razy ta drzazga w rękę by nie weszła to i tak dalej wierzycie że tym razem nikt nas nie nabiera? Ja tak mam ( . Pozdrawiam. Paweł | ||
| Powrót do góry |
| Zbyszek |
| ||
| Gość | Ślędzę Panowie Waszą dyskusję na temat łowienia na łowiskach komercyjnych i się zastanawiam co to ma wspólnego z wędkarstwem które opisywał w swoich poradnikach PAN WYGANOWSKI. Chyba rzucę te obecne wędkowanie w ch...rę mimo że staram się przestrzegam zasad mistrza. | ||
| Powrót do góry |
| Paweł |
| ||
![]() Dołączył: pon mar 19 2012, 01:54 postów: 1485 | Zbyszek napisał(a) ... Ślędzę Panowie Waszą dyskusję na temat łowienia na łowiskach komercyjnych i się zastanawiam co to ma wspólnego z wędkarstwem które opisywał w swoich poradnikach PAN WYGANOWSKI. Chyba rzucę te obecne wędkowanie w ch...rę mimo że staram się przestrzegam zasad mistrza. Matko Boska!!! Pewnie nic !!! Ja kolego nie znam zasad opisanych w poradniku PAN WYGANOWSKI - ja się pokajam jako pierwszy - nie czytałem! Mało tego nie wiem kim jest autor! Nie godzien dyskutować?Pewnie trafi się tu jeszcze kilku odważnych co się do tego przyzna Jedna zasada jest pierwsza przed Twoją - Chyba rzucę te obecne wędkowanie w ch...rę mimo - rzuć kolego co kolwiek znaczy ch...rę Pozdrawiam. Paweł ps. Nie śledź!!! Dyskutuj! ![]() [ Edytowany sob maj 23 2015, 10:39 ] | ||
| Powrót do góry |
| Dominik |
| ||
![]() ![]() Dołączył: śro gru 28 2011, 09:27 postów: 973 | Ja też nie znam Pana Wyganowskiego, ani osoby ani poradnika. Dla mnie mentorem, mistrzem i wzorem do naśladowania był Pan Jacek Kolendowicz, który trzykrotnie z rzędu zdobył mistrzostwo Polski w spinningu w latach 1992-1994. Polecam też filmy wędkarskie z tamtych lat. Już teraz takich filmów nie kręcą ![]() | ||
| Powrót do góry |
| 13Zbig |
| ||
| Gość | ![]() No Panowie biegnę bronic honoru wędkarza, ja osobiście wychowałem się na tej książce, (i nie tylko) taką drugą, to nestor Polskiego wędkarstwa Feliks Hoynowski a trzecią było wydanie Tadeusza Jędrzejczyka - Wędkarstwo Jeziorowe!! Mam jak widać rarytas wydany w 1939 roku, twarda okładka i dobry papier, w necie można kupić wydania głównie z 1949 roku! ![]() Pamiątka po ojcu, jak żył mogłem jedynie w jego obecności poczytać po uprzednim umyciu rąk! ![]() ![]() Poprawiłem bo w ferworze zapomniałem przedstawić swoją pierwszą książkę, pozostałe bez zdjęć bo ja tu a książki w domu w Polsce! ![]() [ Edytowany nie maj 24 2015, 02:44 ] | ||
| Powrót do góry |
| Moderatorzy: admin, Dominik, Bogdan |


Łowiska





( .
!!! Ja kolego nie znam zasad opisanych w poradniku PAN WYGANOWSKI - ja się pokajam jako pierwszy
Dyskutuj! 






