Akcesoria wędkarskie
Przygotowanie
Metody połowu
Pokoik napraw
BUDOWA I OPIS KOŁOWROTKA
KONSERWACJA KOŁOWROTKA
USUWANIE PISKU KOŁOWROTKA
KONTROLA I REGULACJA LUZU ZĘBATKI
NAPRAWA HAMULCA I WOLNEGO BIEGU
WYMIANA SPRĘŻYNY KOŁOWROTKA
NIEODBIJAJĄCY KABŁĄK
WYMIANA PRZELOTKI
WYMIANA PRZELOTKI NA STOPCE
BLOKADA BIEGU WSTECZNEGO
SZUM KOŁOWROTKA
NAPRAWA ZŁAMANEJ WĘDKI LUB BATA
WYMIANA ŁOŻYSK
Zrób to sam
DOMOWA ZANĘTA
WYPYCHACZ
SPŁAWIK Z BALSY
SPŁAWIK Z PAŁKI WODNEJ
MAKARON
SPRĘŻYNKA KABŁĄKA Z AGRAFKI
KOSZ ZANĘTOWY
WĘDZOK I WĘDZENIE
KOSZYCZKI ZANĘTOWE
WOBLER
SIATKA DO PODBIERAKA
USTAWIANIE WOBLERA
HODOWLA CZERWONYCH ROBAKÓW
IGŁA DO ZBROJENIA RYBKI
PODPÓRKI WŁASNEJ ROBOTY
SPRĘŻYNA BIEGU WSTECZNEGO
MODERNIZACJA FORMY DO METHOD FEEDER
ANTENKA SPŁAWIKA
Techniki i sztuczki
Opowiadania wędkarskie
Wędkarstwo podlodowe
Witaj
Menu główne
Czat
Anonimowy
04 sty : 19:42
Poszukuję mapy batymetrycznej jeziora sarąg
Anonimowy
22 gru : 01:13
Witam czy mógłbym dostać/kupić mapę batymetryczna j Ruda Woda oraz Bartężkajacek 2359@o2.pl
Pozdrawiam
Anonimowy
22 lis : 19:22
Witam, w jaki sposób mógłbym uzyskać mapę batymetryczną jeziora Brzeźno k. Brzeźna Mazurskiego? darek.buczynski@gmail.com
Anonimowy
17 paź : 19:32
Witam.Czy mógłbym poprosić o mapę btymetryczną jeziora Świętego Szwaderki?
Anonimowy
11 paź : 16:15
Witam potrzebuje mape batymetryczna jeziora burdag .jesli ktos posiada to prosze o przeslanie dzieki jawor75@gmail.com
Zobacz wszystkie posty (492)
Nowe posty na forum
Re: Powrót po latachAlbert. Nie napisałeś jaką masz długość bata. Ja ł...
Autor Bogdan
01 lip : 07:43
Powrót po latachWitam witam. Zastanawiam się czy ktoś tu jeszcze j...
Autor Albertk1990
08 cze : 23:27
Re: Aplikacja do map batymetrycznychPo kliknięciu w link odnośnik jest błędny.
Autor haras
29 maj : 12:33
Re: Jesteś nowy? - przywitaj sięWitamy bardzo serdecznie Andrzeju i zapraszamy do ...
Autor Bogdan
20 sty : 13:19
Re: Jesteś nowy? - przywitaj sięDzień Dobry, Bardzo dziękuję za przyjęcie do grona...
Autor Andrzej
20 sty : 12:48
Nowe komentarze
[Treści] Jak założyć spławik - opisy, porady, zdjęciaAutor: Bogdan dnia 21 lis : 07:27
Witam Damianie.Moim zdaniem stopery między śrucina [więcej]
[Treści] Jak założyć spławik - opisy, porady, zdjęciaAutor: DamianSa dnia 21 lis : 00:00
Witam, czytałem że rozkładanie ciężarków na przykł [więcej]
[Treści] Batymetria, mapy batymetryczne do pobraniaAutor: Pablo dnia 25 paź : 16:50
Witam czy ma ktoś mapkę jeż czarnego w niesiolowic [więcej]
[Treści] Batymetria, mapy batymetryczne do pobraniaAutor: Anonymous dnia 17 paź : 19:36
reklama.domanski@wp.pl
[Treści] Batymetria, mapy batymetryczne do pobraniaAutor: Anonymous dnia 17 paź : 19:36
Witam.Czy mógłbym poprosić o mapę batymetryczną je [więcej]
Facebook
Data / Czas
Sposób na ...
Mapy batymetryczne
Poradnik
Więcej o książce można dowiedzieć sie na stronie :
LINK
Forum
| << Poprzedni temat | Kolejny temat >> |
ŁowiskaIdź do strony 1 2 3 [4] 5 6 |
| Autor | Odpowiedzi |
| Mirex |
| ||
![]() Dołączył: pią lip 25 2014, 07:14 postów: 281 | Panowie ja już po egzaminie jutro z rana do urzędu po kartę później do skarbnika i nad zbiornik ![]() | ||
| Powrót do góry |
| 13Zbig |
| ||
| Gość | Witamy wśród pozytywnie zakręconych, życzę sukcesów! Pozdrawiam Zbyszek. | ||
| Powrót do góry |
| Bogdan |
| ||
![]() ![]() Dołączył: sob gru 31 2011, 07:55 postów: 1953 | Nic dodać, nic ująć.![]() | ||
| Powrót do góry |
| Paweł |
| ||
![]() Dołączył: pon mar 19 2012, 01:54 postów: 1485 | No to Mirku połamania kija Pozdrawiam. Paweł | ||
| Powrót do góry |
| Mirex |
| ||
![]() Dołączył: pią lip 25 2014, 07:14 postów: 281 | Dziękuję Panowie Nadmienię że wciągnąłem w to piękne hobby szwagra i kolegę z dzieciństwa, także grono wędkarzy urosło o 3 osoby nawet z tej okazji rozprawiliśmy się z butelką rumu " captain morgan" pozdrawiam wszystkich mirek | ||
| Powrót do góry |
| 13Zbig |
| ||
| Gość | Czyli prawidłowo, karta oblana w domu, a ty powinieneś zostać oblany wodą z pierwszego łowiska!!! ![]() | ||
| Powrót do góry |
| Paweł |
| ||
![]() Dołączył: pon mar 19 2012, 01:54 postów: 1485 | Czyli procedura przeprowadzona prawidłowo - od początku do końca . ![]() | ||
| Powrót do góry |
| Piotrek |
| ||
![]() Dołączył: czw lip 26 2012, 05:39 postów: 384 | Witam mam pytanie czy któryś z kolegów z forum odwiedził już może te łowisko ? może jakieś opinie !![]() ![]() | ||
| Powrót do góry |
| 13Zbig |
| ||
| Gość | Wygląda ciekawie i zachęcająco, ale ode mnie ciut za daleko! Co prawda ja od dawna nie wierzę w pisane, bo kiedyś na płocie pisało "Dupa" pogłaskałem i mi zadra weszła!!! Może koledzy z tamtych terenów coś wiedzą? | ||
| Powrót do góry |
| Paweł |
| ||
![]() Dołączył: pon mar 19 2012, 01:54 postów: 1485 | To się Zbyszku doświadczenie nazywa | ||
| Powrót do góry |
| Moderatorzy: admin, Dominik, Bogdan |


Łowiska




do końca 




