Akcesoria wędkarskie
Przygotowanie
Metody połowu
Pokoik napraw
BUDOWA I OPIS KOŁOWROTKA
KONSERWACJA KOŁOWROTKA
USUWANIE PISKU KOŁOWROTKA
KONTROLA I REGULACJA LUZU ZĘBATKI
NAPRAWA HAMULCA I WOLNEGO BIEGU
WYMIANA SPRĘŻYNY KOŁOWROTKA
NIEODBIJAJĄCY KABŁĄK
WYMIANA PRZELOTKI
WYMIANA PRZELOTKI NA STOPCE
BLOKADA BIEGU WSTECZNEGO
SZUM KOŁOWROTKA
NAPRAWA ZŁAMANEJ WĘDKI LUB BATA
WYMIANA ŁOŻYSK
Zrób to sam
DOMOWA ZANĘTA
WYPYCHACZ
SPŁAWIK Z BALSY
SPŁAWIK Z PAŁKI WODNEJ
MAKARON
SPRĘŻYNKA KABŁĄKA Z AGRAFKI
KOSZ ZANĘTOWY
WĘDZOK I WĘDZENIE
KOSZYCZKI ZANĘTOWE
WOBLER
SIATKA DO PODBIERAKA
USTAWIANIE WOBLERA
HODOWLA CZERWONYCH ROBAKÓW
IGŁA DO ZBROJENIA RYBKI
PODPÓRKI WŁASNEJ ROBOTY
SPRĘŻYNA BIEGU WSTECZNEGO
MODERNIZACJA FORMY DO METHOD FEEDER
ANTENKA SPŁAWIKA
Techniki i sztuczki
Opowiadania wędkarskie
Wędkarstwo podlodowe
Witaj
Menu główne
Czat
Anonimowy
04 sty : 19:42
Poszukuję mapy batymetrycznej jeziora sarąg
Anonimowy
22 gru : 01:13
Witam czy mógłbym dostać/kupić mapę batymetryczna j Ruda Woda oraz Bartężkajacek 2359@o2.pl
Pozdrawiam
Anonimowy
22 lis : 19:22
Witam, w jaki sposób mógłbym uzyskać mapę batymetryczną jeziora Brzeźno k. Brzeźna Mazurskiego? darek.buczynski@gmail.com
Anonimowy
17 paź : 19:32
Witam.Czy mógłbym poprosić o mapę btymetryczną jeziora Świętego Szwaderki?
Anonimowy
11 paź : 16:15
Witam potrzebuje mape batymetryczna jeziora burdag .jesli ktos posiada to prosze o przeslanie dzieki jawor75@gmail.com
Zobacz wszystkie posty (492)
Nowe posty na forum
Re: Powrót po latachAlbert. Nie napisałeś jaką masz długość bata. Ja ł...
Autor Bogdan
01 lip : 07:43
Powrót po latachWitam witam. Zastanawiam się czy ktoś tu jeszcze j...
Autor Albertk1990
08 cze : 23:27
Re: Aplikacja do map batymetrycznychPo kliknięciu w link odnośnik jest błędny.
Autor haras
29 maj : 12:33
Re: Jesteś nowy? - przywitaj sięWitamy bardzo serdecznie Andrzeju i zapraszamy do ...
Autor Bogdan
20 sty : 13:19
Re: Jesteś nowy? - przywitaj sięDzień Dobry, Bardzo dziękuję za przyjęcie do grona...
Autor Andrzej
20 sty : 12:48
Nowe komentarze
[Treści] Jak założyć spławik - opisy, porady, zdjęciaAutor: Bogdan dnia 21 lis : 07:27
Witam Damianie.Moim zdaniem stopery między śrucina [więcej]
[Treści] Jak założyć spławik - opisy, porady, zdjęciaAutor: DamianSa dnia 21 lis : 00:00
Witam, czytałem że rozkładanie ciężarków na przykł [więcej]
[Treści] Batymetria, mapy batymetryczne do pobraniaAutor: Pablo dnia 25 paź : 16:50
Witam czy ma ktoś mapkę jeż czarnego w niesiolowic [więcej]
[Treści] Batymetria, mapy batymetryczne do pobraniaAutor: Anonymous dnia 17 paź : 19:36
reklama.domanski@wp.pl
[Treści] Batymetria, mapy batymetryczne do pobraniaAutor: Anonymous dnia 17 paź : 19:36
Witam.Czy mógłbym poprosić o mapę batymetryczną je [więcej]
Facebook
Data / Czas
Sposób na ...
Mapy batymetryczne
Poradnik
Więcej o książce można dowiedzieć sie na stronie :
LINK
Forum
| << Poprzedni temat | Kolejny temat >> |
Ktos mi pomoze w opisaniu tego łowiska? |
| Autor | Odpowiedzi |
| sundaystreet |
| ||
![]() Dołączył: nie lip 26 2015, 06:09 postów: 7 | --- [ Edytowany pią wrz 23 2022, 01:41 ] | ||
| Powrót do góry |
| Bogdan |
| ||
![]() ![]() Dołączył: sob gru 31 2011, 07:55 postów: 1953 | Podałeś za mało danych. Jaka jest głębokość jeziora, czy są jakieś rośliny przy brzegu? Najlepiej zrób kilka zdjęć tego miejsca w którym łowisz. ![]() | ||
| Powrót do góry |
| sundaystreet |
| ||
![]() Dołączył: nie lip 26 2015, 06:09 postów: 7 | ------- [ Edytowany pią wrz 23 2022, 01:42 ] | ||
| Powrót do góry |
| Dominik |
| ||
![]() ![]() Dołączył: śro gru 28 2011, 09:27 postów: 973 | Trudno podpowiedzieć w kwestii przynęty i występujących gatunków ryb nie mając doświadczenia na tym łowisku. Na zdjęciu rzeczywiście widać że miejscówka zaciszna i nieco zarośnięta, mi się podoba i ryba tam powinna być. Z racji że jest dużo gęstej roślinności, odpada łowienie z dna, chyba że występują tam miejscami twardsze blaty pozbawione roślinności. Proponuje Ci łowić kilka cm nad dnem. Ze względu na roślinność zastosuj grubszą żyłkę jeśli spodziewasz się brania większej ryby - lina, karasia, karpia. Może to być 0.20 lub nawet 0.22 + odpowiednio cieńszy przypon. W kwestii gatunków ryb to nie odpowiem Ci. Napisałeś że łowisz tam od miesiąca, zatem powinieneś mieć jakieś rozeznanie - miesiąc to dużo czasu. Jeśli nie to zrób obchód w okolicy jeziora, popytaj innych wędkarzy, jeśli trafisz na życzliwego wędkarza to uzyskasz o wiele cenniejsze informacje niż na forum. | ||
| Powrót do góry |
| sundaystreet |
| ||
![]() Dołączył: nie lip 26 2015, 06:09 postów: 7 | ---- [ Edytowany pią wrz 23 2022, 01:42 ] | ||
| Powrót do góry |
| 13Zbig |
| ||
| Gość | Jest tam jeden duży minus, spływ z pól gnojowicy wprost do jeziorka! Problem był bardzo nagłaśniany bodajże w 2012 roku! Cytuję: Nie wszystko jednak jest tak piękne, jak mogłoby się wydawać. Zgodnie z doniesieniami okolicznych mieszkańców, RZD SGGW wylewa na pola gnojowicę - naturalny nawóz będący przefermentowaną mieszanką kału i moczu zwierząt hodowlanych. Na skraju Obór, niedaleko zabudowań SGGW znajduje się niewielkie jezioro Goździe - malowniczy zakątek wodny, latem służący jako miejscowe kąpielisko i łowisko, zimą zamieniający się w naturalne lodowisko. RZD SGGW odprowadza także gnojowicę bezpośrednio do jeziorka. [ Edytowany nie paź 04 2015, 04:56 ] | ||
| Powrót do góry |
| sundaystreet |
| ||
![]() Dołączył: nie lip 26 2015, 06:09 postów: 7 | ---- [ Edytowany pią wrz 23 2022, 01:42 ] | ||
| Powrót do góry |
| Paweł |
| ||
![]() Dołączył: pon mar 19 2012, 01:54 postów: 1485 | Ja też uważam podobnie jak Dominik - najlepiej popytać miejscowych wędkarzy. Jest szansa że trafisz na prawdomównego człowieka bo spora część kolegów po kiju bardzo często opowiada (świadomie) bajki żeby aby się nie zdradzić.Pozdrawiam. Paweł | ||
| Powrót do góry |
| Moderatorzy: admin, Dominik, Bogdan |


Ktos mi pomoze w opisaniu tego łowiska?





żeby aby się nie zdradzić.

