Akcesoria wędkarskie
Przygotowanie
Metody połowu
Pokoik napraw
BUDOWA I OPIS KOŁOWROTKA
KONSERWACJA KOŁOWROTKA
USUWANIE PISKU KOŁOWROTKA
KONTROLA I REGULACJA LUZU ZĘBATKI
NAPRAWA HAMULCA I WOLNEGO BIEGU
WYMIANA SPRĘŻYNY KOŁOWROTKA
NIEODBIJAJĄCY KABŁĄK
WYMIANA PRZELOTKI
WYMIANA PRZELOTKI NA STOPCE
BLOKADA BIEGU WSTECZNEGO
SZUM KOŁOWROTKA
NAPRAWA ZŁAMANEJ WĘDKI LUB BATA
WYMIANA ŁOŻYSK
Zrób to sam
DOMOWA ZANĘTA
WYPYCHACZ
SPŁAWIK Z BALSY
SPŁAWIK Z PAŁKI WODNEJ
MAKARON
SPRĘŻYNKA KABŁĄKA Z AGRAFKI
KOSZ ZANĘTOWY
WĘDZOK I WĘDZENIE
KOSZYCZKI ZANĘTOWE
WOBLER
SIATKA DO PODBIERAKA
USTAWIANIE WOBLERA
HODOWLA CZERWONYCH ROBAKÓW
IGŁA DO ZBROJENIA RYBKI
PODPÓRKI WŁASNEJ ROBOTY
SPRĘŻYNA BIEGU WSTECZNEGO
MODERNIZACJA FORMY DO METHOD FEEDER
ANTENKA SPŁAWIKA
Techniki i sztuczki
Opowiadania wędkarskie
Wędkarstwo podlodowe
Witaj
Menu główne
Czat
Anonimowy
04 sty : 19:42
Poszukuję mapy batymetrycznej jeziora sarąg
Anonimowy
22 gru : 01:13
Witam czy mógłbym dostać/kupić mapę batymetryczna j Ruda Woda oraz Bartężkajacek 2359@o2.pl
Pozdrawiam
Anonimowy
22 lis : 19:22
Witam, w jaki sposób mógłbym uzyskać mapę batymetryczną jeziora Brzeźno k. Brzeźna Mazurskiego? darek.buczynski@gmail.com
Anonimowy
17 paź : 19:32
Witam.Czy mógłbym poprosić o mapę btymetryczną jeziora Świętego Szwaderki?
Anonimowy
11 paź : 16:15
Witam potrzebuje mape batymetryczna jeziora burdag .jesli ktos posiada to prosze o przeslanie dzieki jawor75@gmail.com
Zobacz wszystkie posty (492)
Nowe posty na forum
Re: Powrót po latachAlbert. Nie napisałeś jaką masz długość bata. Ja ł...
Autor Bogdan
01 lip : 07:43
Powrót po latachWitam witam. Zastanawiam się czy ktoś tu jeszcze j...
Autor Albertk1990
08 cze : 23:27
Re: Aplikacja do map batymetrycznychPo kliknięciu w link odnośnik jest błędny.
Autor haras
29 maj : 12:33
Re: Jesteś nowy? - przywitaj sięWitamy bardzo serdecznie Andrzeju i zapraszamy do ...
Autor Bogdan
20 sty : 13:19
Re: Jesteś nowy? - przywitaj sięDzień Dobry, Bardzo dziękuję za przyjęcie do grona...
Autor Andrzej
20 sty : 12:48
Nowe komentarze
[Treści] Jak założyć spławik - opisy, porady, zdjęciaAutor: Bogdan dnia 21 lis : 07:27
Witam Damianie.Moim zdaniem stopery między śrucina [więcej]
[Treści] Jak założyć spławik - opisy, porady, zdjęciaAutor: DamianSa dnia 21 lis : 00:00
Witam, czytałem że rozkładanie ciężarków na przykł [więcej]
[Treści] Batymetria, mapy batymetryczne do pobraniaAutor: Pablo dnia 25 paź : 16:50
Witam czy ma ktoś mapkę jeż czarnego w niesiolowic [więcej]
[Treści] Batymetria, mapy batymetryczne do pobraniaAutor: Anonymous dnia 17 paź : 19:36
reklama.domanski@wp.pl
[Treści] Batymetria, mapy batymetryczne do pobraniaAutor: Anonymous dnia 17 paź : 19:36
Witam.Czy mógłbym poprosić o mapę batymetryczną je [więcej]
Facebook
Data / Czas
Sposób na ...
Mapy batymetryczne
Poradnik
Więcej o książce można dowiedzieć sie na stronie :
LINK
Forum
| << Poprzedni temat | Kolejny temat >> |
Rzeka Czerna |
| Autor | Odpowiedzi |
| katani30 |
| ||
![]() Dołączył: śro lip 24 2013, 09:40 postów: 79 | Witam, dziś zwiedzałem nowe miejsce: Rzeka Czerna. Nic się niestety nie działo, ale rzeczka ładna. Zastanawiające jest to że nie było widać żadnego śladu ryb(bąblowania, oczek) po prosty cisza. Wędkarzy też nie ma bo pytałem spacerowiczów to mówili że po za mną nikt tu nie wędkuje!!!! Dziwne.![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() | ||
| Powrót do góry |
| Paweł |
| ||
![]() Dołączył: pon mar 19 2012, 01:54 postów: 1485 | Jak bym patrzył na swoją rzeczkę . Ten próg wodny wygląda na nie dawno zbudowany stopień w centru miasta? Tak?Rzeczka na klenia, płotkę i kiełbia. Jazia tu raczej nie uświadczysz, ale kto wie? .Lekki spining 2,7 - 3,0 (do 8-10 g ), żyłka w granicach 0,16 (najlepsza!!! - 20-ścia zyla za 100 metrów ) i eksplorujesz rzeczkę! Czekamy na pierwsze wrażenia Pozdrawiam. Paweł | ||
| Powrót do góry |
| katani30 |
| ||
![]() Dołączył: śro lip 24 2013, 09:40 postów: 79 | Jest to obrzeże miasta. Na jednym brzegu stare zabudowania(podobno papiernia) drugi brzeg dziki. Dno piaszczyste, nie kamieniste jak widać dużo kołków , krzaków. Opowieści mówią o pstrągach, szczupakach. Osobiście złowiłem dwa małe okonie p na jesieni zeszłego roku ale przy ujściu rzeki. Nie znam dokładnie dziejów rzeki, gdyż mieszkam tu od niedawna i powoli okolice poznaję. Prąd dosyć mocny , prawie górski. | ||
| Powrót do góry |
| Paweł |
| ||
![]() Dołączył: pon mar 19 2012, 01:54 postów: 1485 | No to nie pozostało Ci nic innego jak poznać rzeczkę . Piszesz o pstrągu - nie jest to przypadkiem górska (według PZW) rzeka? Trochę przepisy inne będą.W mojej bardzo podobnej (wymiarowo) rzece też występuje szczupak, ale raczej taki w granicach 40-50 cm. - większego nie uświadczysz. Pozdrawiam. Paweł | ||
| Powrót do góry |
| delux |
| ||
| Gość | I co tam nowego na Czernej słychać....? | ||
| Powrót do góry |
| katani30 |
| ||
![]() Dołączył: śro lip 24 2013, 09:40 postów: 79 | Odpuściłem sobie ten strumyczek. | ||
| Powrót do góry |
| Moderatorzy: admin, Dominik, Bogdan |


Rzeka Czerna








. Ten próg wodny wygląda na nie dawno zbudowany stopień w centru miasta? Tak?
.
) i eksplorujesz rzeczkę! 

