Akcesoria wędkarskie
Przygotowanie
Metody połowu
Pokoik napraw
BUDOWA I OPIS KOŁOWROTKA
KONSERWACJA KOŁOWROTKA
USUWANIE PISKU KOŁOWROTKA
KONTROLA I REGULACJA LUZU ZĘBATKI
NAPRAWA HAMULCA I WOLNEGO BIEGU
WYMIANA SPRĘŻYNY KOŁOWROTKA
NIEODBIJAJĄCY KABŁĄK
WYMIANA PRZELOTKI
WYMIANA PRZELOTKI NA STOPCE
BLOKADA BIEGU WSTECZNEGO
SZUM KOŁOWROTKA
NAPRAWA ZŁAMANEJ WĘDKI LUB BATA
WYMIANA ŁOŻYSK
Zrób to sam
DOMOWA ZANĘTA
WYPYCHACZ
SPŁAWIK Z BALSY
SPŁAWIK Z PAŁKI WODNEJ
MAKARON
SPRĘŻYNKA KABŁĄKA Z AGRAFKI
KOSZ ZANĘTOWY
WĘDZOK I WĘDZENIE
KOSZYCZKI ZANĘTOWE
WOBLER
SIATKA DO PODBIERAKA
USTAWIANIE WOBLERA
HODOWLA CZERWONYCH ROBAKÓW
IGŁA DO ZBROJENIA RYBKI
PODPÓRKI WŁASNEJ ROBOTY
SPRĘŻYNA BIEGU WSTECZNEGO
MODERNIZACJA FORMY DO METHOD FEEDER
ANTENKA SPŁAWIKA
Techniki i sztuczki
Opowiadania wędkarskie
Wędkarstwo podlodowe
Witaj
Menu główne
Czat
Anonimowy
04 sty : 19:42
Poszukuję mapy batymetrycznej jeziora sarąg
Anonimowy
22 gru : 01:13
Witam czy mógłbym dostać/kupić mapę batymetryczna j Ruda Woda oraz Bartężkajacek 2359@o2.pl
Pozdrawiam
Anonimowy
22 lis : 19:22
Witam, w jaki sposób mógłbym uzyskać mapę batymetryczną jeziora Brzeźno k. Brzeźna Mazurskiego? darek.buczynski@gmail.com
Anonimowy
17 paź : 19:32
Witam.Czy mógłbym poprosić o mapę btymetryczną jeziora Świętego Szwaderki?
Anonimowy
11 paź : 16:15
Witam potrzebuje mape batymetryczna jeziora burdag .jesli ktos posiada to prosze o przeslanie dzieki jawor75@gmail.com
Zobacz wszystkie posty (492)
Nowe posty na forum
Re: Powrót po latachAlbert. Nie napisałeś jaką masz długość bata. Ja ł...
Autor Bogdan
01 lip : 07:43
Powrót po latachWitam witam. Zastanawiam się czy ktoś tu jeszcze j...
Autor Albertk1990
08 cze : 23:27
Re: Aplikacja do map batymetrycznychPo kliknięciu w link odnośnik jest błędny.
Autor haras
29 maj : 12:33
Re: Jesteś nowy? - przywitaj sięWitamy bardzo serdecznie Andrzeju i zapraszamy do ...
Autor Bogdan
20 sty : 13:19
Re: Jesteś nowy? - przywitaj sięDzień Dobry, Bardzo dziękuję za przyjęcie do grona...
Autor Andrzej
20 sty : 12:48
Nowe komentarze
[Treści] Jak założyć spławik - opisy, porady, zdjęciaAutor: Bogdan dnia 21 lis : 07:27
Witam Damianie.Moim zdaniem stopery między śrucina [więcej]
[Treści] Jak założyć spławik - opisy, porady, zdjęciaAutor: DamianSa dnia 21 lis : 00:00
Witam, czytałem że rozkładanie ciężarków na przykł [więcej]
[Treści] Batymetria, mapy batymetryczne do pobraniaAutor: Pablo dnia 25 paź : 16:50
Witam czy ma ktoś mapkę jeż czarnego w niesiolowic [więcej]
[Treści] Batymetria, mapy batymetryczne do pobraniaAutor: Anonymous dnia 17 paź : 19:36
reklama.domanski@wp.pl
[Treści] Batymetria, mapy batymetryczne do pobraniaAutor: Anonymous dnia 17 paź : 19:36
Witam.Czy mógłbym poprosić o mapę batymetryczną je [więcej]
Facebook
Data / Czas
Sposób na ...
Mapy batymetryczne
Poradnik
Więcej o książce można dowiedzieć sie na stronie :
LINK
Forum
| << Poprzedni temat | Kolejny temat >> |
WakacjeIdź do strony [1] 2 |
| Autor | Odpowiedzi |
| Niemiec |
| ||
![]() Dołączył: pon sie 12 2013, 02:34 postów: 5 | Witam, szukam jeziora na wakacyjny wyjazd, w którym można połapać rybki (w myśl zasady złap i wypuść) a nie pomoczyć kija bez efektów. do metody połowu mogę się dostosować ;p może ma ktoś jakieś ciekawe propozycje ? | ||
| Powrót do góry |
| Dominik |
| ||
![]() ![]() Dołączył: śro gru 28 2011, 09:27 postów: 973 | Czy region Polski nie gra roli? | ||
| Powrót do góry |
| Paweł |
| ||
![]() Dołączył: pon mar 19 2012, 01:54 postów: 1485 | Niemiec napisał(a) ... Witam, szukam jeziora na wakacyjny wyjazd, w którym można połapać rybki (w myśl zasady złap i wypuść) www.wersminia.pl Pozdrawiam. Paweł | ||
| Powrót do góry |
| 13Zbig |
| ||
| Gość | Polecam Zalew Sulejowski, są fajne ryby i niezła baza noclegowa!!! | ||
| Powrót do góry |
| Dominik |
| ||
![]() ![]() Dołączył: śro gru 28 2011, 09:27 postów: 973 | milus32 napisał(a) ... Niemiec napisał(a) ... Witam, szukam jeziora na wakacyjny wyjazd, w którym można połapać rybki (w myśl zasady złap i wypuść) www.wersminia.pl Pozdrawiam. Paweł Paweł mnie uprzedził. Z tego co zauważyłem po Twoich postach lubisz spinningować a Wersminia to dobre łowisko spinningowe które wygląda jak jezioro a nie jak sadzawka. Są łódki do wypożyczenia i ośrodek z domkami do wynajęcia. Można się też dogadać prywatnymi właścicielami którzy wynajmują domki. Połowić rzeczywiście można, co jakiś czas na łowisku padnie metrówka. Można nieraz trafić na martwe dni ale można też trafić na takie że biorą jak szalone. | ||
| Powrót do góry |
| Paweł |
| ||
![]() Dołączył: pon mar 19 2012, 01:54 postów: 1485 | Tak mi się Dominik to łowisko skojarzyło bo tam z tego co słyszałem obowiązuje zasada o której napisał Niemiec - czyli buzi i do wody .Może była by to też nieśmiała propozycja miejsca spotkania do którego może kiedyś dojdzie Pozdrawiam. Paweł | ||
| Powrót do góry |
| Bogdan |
| ||
![]() ![]() Dołączył: sob gru 31 2011, 07:55 postów: 1953 | Hola, hola? Dajcie trochę zdjęć i więcej szczegółów. ![]() | ||
| Powrót do góry |
| Dominik |
| ||
![]() ![]() Dołączył: śro gru 28 2011, 09:27 postów: 973 | Paweł podał linka w swoim wcześniejszym poście, tam wszystko jest ![]() | ||
| Powrót do góry |
| Bogdan |
| ||
![]() ![]() Dołączył: sob gru 31 2011, 07:55 postów: 1953 | No, no fajnie to wygląda. Dodatkowy mój atut (względem naszego spotkania) jest taki, że moja żona urodziła się w Kętrzynie i mamy wspólnie z żoną swoje rodziny w Kętrzynie i w Reszlu. Miałbym dwa w jednym - Spotkanie z przyjaciółmi z "T .W" i spotkanie z rodzinką. ![]() | ||
| Powrót do góry |
| okonhel |
| ||
![]() Dołączył: śro lip 15 2015, 12:03 postów: 177 | Jedź na j. Żarnowieckie - najwiesza szansa złowić metrówkę szczupaka, jest też sporo okonia i innej ryby | ||
| Powrót do góry |
Idź do strony
[1]
2
| Moderatorzy: admin, Dominik, Bogdan |


Wakacje



.






