Akcesoria wędkarskie
Przygotowanie
Metody połowu
Pokoik napraw
Zrób to sam
Techniki i sztuczki
Opowiadania wędkarskie
Wędkarstwo podlodowe
Witaj
Login:

Hasło:

Zapamiętaj mnie

[ ]
Menu główne
Czat

Anonimowy
04 sty : 19:42
Poszukuję mapy batymetrycznej jeziora sarąg

Anonimowy
22 gru : 01:13
Witam czy mógłbym dostać/kupić mapę batymetryczna j Ruda Woda oraz Bartężka
jacek 2359@o2.pl
Pozdrawiam

Anonimowy
22 lis : 19:22
Witam, w jaki sposób mógłbym uzyskać mapę batymetryczną jeziora Brzeźno k. Brzeźna Mazurskiego? darek.buczynski@gmail.com

Anonimowy
17 paź : 19:32
Witam.
Czy mógłbym poprosić o mapę btymetryczną jeziora Świętego Szwaderki?

Anonimowy
11 paź : 16:15
Witam potrzebuje mape batymetryczna jeziora burdag .jesli ktos posiada to prosze o przeslanie dzieki jawor75@gmail.com

Nowe posty na forum
Re: Jesteś nowy? - przywitaj się
Witamy bardzo serdecznie Andrzeju i zapraszamy do ...
Autor Bogdan
20 sty : 13:19

Re: Jesteś nowy? - przywitaj się
Dzień Dobry, Bardzo dziękuję za przyjęcie do grona...
Autor Andrzej
20 sty : 12:48

Re: Jak złowić karpia ?
Ja już około 6 lat łowię na federka, ale trochę in...
Autor Bogdan
17 sty : 14:39

Miarka do mierzenia ryb
Zamówiłem w internecie miarkę do ryb samoprzylepną...
Autor Bogdan
17 sty : 12:53

Re: Jak złowić karpia ?
Bardzo dobry sposób na karpia. Metoda stała się je...
Autor Dominik
15 sty : 19:46

Nowe komentarze
[Treści] Jak założyć spławik - opisy, porady, zdjęcia
Autor:  Bogdan dnia 21 lis : 07:27
Witam Damianie.Moim zdaniem stopery między śrucina [więcej]

[Treści] Jak założyć spławik - opisy, porady, zdjęcia
Autor:  DamianSa dnia 21 lis : 00:00
Witam, czytałem że rozkładanie ciężarków na przykł [więcej]

[Treści] Batymetria, mapy batymetryczne do pobrania
Autor:  Pablo dnia 25 paź : 16:50
Witam czy ma ktoś mapkę jeż czarnego w niesiolowic [więcej]

Autor:  Anonymous dnia 17 paź : 19:36
reklama.domanski@wp.pl

Autor:  Anonymous dnia 17 paź : 19:36
Witam.Czy mógłbym poprosić o mapę batymetryczną je [więcej]

Facebook

Data / Czas

Sposób na ...
Mapy batymetryczne
Poradnik

Poradnik wędkarza majsterkowicza dostępny do kupienia. Serdecznie zapraszamy!

Więcej o książce można dowiedzieć sie na stronie :

LINK

Forum
<< Poprzedni temat | Kolejny temat >>   
Shimano Catana - która do spinningu?

Idź do strony  1 [2] 3 4
Autor Odpowiedzi
zajac071
sob wrz 13 2014, 11:47
Zarejestrowany #488
Paweł dzwoniłem do sprzedawcy bo zakupiłem u niego już drugi młynek i pierwsze o co to zapytałem czy ten kołowrotek posiada już 5 letnią gwarancję (Dragon-Ryobi). Tylko 2 hurtownie w Polsce dają dodatkową szpulę i ponoć mam ją też dostać. Zobaczymy w poniedziałek
Powrót do góry
13Zbig
nie wrz 14 2014, 08:04
GośćSzpule w zapasie to dobra sprawa, nawet w tej samej metodzie różne grubości żyłki, lub żyłka i plecionka na przykład w spiningu itd. Ja do Spro dokupiłem bo z kołowrotkiem nie dają! A luzy... no cóż większość kołowrotków je posiada, byle nie były zbyt duże i nie przeszkadzały w łowieniu bo wtedy to klęska na całego! Też czekam na Twoje pierwsze wrażenia!
Powrót do góry
Paweł
śro wrz 17 2014, 08:56
Zarejestrowany #31
13Zbig napisał(a) ...

Ja do Spro dokupiłem bo z kołowrotkiem nie dają!

A luzy... no cóż większość kołowrotków je posiada, byle nie były zbyt duże i nie przeszkadzały w łowieniu bo wtedy to klęska na całego! Też czekam na Twoje pierwsze wrażenia!

No właśnie - jak kupowałem swój Spro to sprzedawca stwierdził że zapasowych szpul brak. Widać teraz trochę przejrzeli na oczy .

Jeżeli chodzi o luzy na korbce to w moich kołowrotkach raczej nie występują . Wszystkie korbki mam jak by to napisać - skręcane nakrętką po drugiej stronie korpusu. Skręcam korbkę z wyczuciem żeby nie "przeciągnąć" gwintu i jak na razie jest OK . Oczywiście występuje zjawisko poluzowania, ale gdy tylko poczuję luz to lekko dokręcam nakrętkę i po kłopocie.
Chociaż i z takim typem składania/rozkładania rączki miałem kłopoty - w Mistrallu Amundsonie. Korbka cały czas się odkręcała, ale usunięto wadę na gwarancji i po kłopocie. Chyba coś o tym pisaliśmy na forum? Muszę poszukać.
Dlatego też jestem mocno zainteresowany pierwszymi odczuciami Tomka oraz po pewnym czasie użytkowania.

Pozdrawiam.
Paweł

[ Edytowany śro wrz 17 2014, 08:57 ]
Powrót do góry
13Zbig
śro wrz 17 2014, 06:51
Gość"No właśnie - jak kupowałem swój Spro to sprzedawca stwierdził że zapasowych szpul brak. Widać teraz trochę przejrzeli na oczy .

Jeżeli chodzi o luzy na korbce to w moich kołowrotkach raczej nie występują . Wszystkie korbki mam jak by to napisać - skręcane nakrętką po drugiej stronie korpusu. Skręcam korbkę z wyczuciem żeby nie "przeciągnąć" gwintu i jak na razie jest OK . Oczywiście występuje zjawisko poluzowania, ale gdy tylko poczuję luz to lekko dokręcam nakrętkę i po kłopocie."

Pisząc o luzach faktycznie nie doczytałem, chodziło mi raczej o luzy wzdłużne i boczne szpuli, a nie korbki Fakt że bywają modele które po kilku kręceniach łapią luz na korbce, ale w Dragonach na razie nie mam z tym kłopotu!

[ Edytowany śro wrz 17 2014, 06:51 ]
Powrót do góry
Paweł
czw wrz 18 2014, 08:20
Zarejestrowany #31
13Zbig napisał(a) ...

Fakt że bywają modele które po kilku kręceniach łapią luz na korbce, ale w Dragonach na razie nie mam z tym kłopotu!

Jak pisałem wyżej trafił mi się taki, ale wadę usunięto na gwarancji i od naprawy nie ma z tym problemu . Był tam jeszcze problem wcinającej się pod rolkę kabłąka żyłki. Od naprawy (2012 r.) kręciołek chodzi wybornie. Taki mi się trafił.

Pozdrawiam.
Paweł
Powrót do góry
13Zbig
czw wrz 18 2014, 03:45
GośćPaweł podaj o jaki model chodzi?
Powrót do góry
Paweł
czw wrz 18 2014, 03:51
Zarejestrowany #31
13Zbig napisał(a) ...

Paweł podaj o jaki model chodzi?

Mistrall Amundson w rozmiarze 2000, ale chyba miałem po prostu pecha bo po naprawia (gwarancyjnej) kołowrotek chodzi drugi rok bez problemu. Tak więc myślę że był to pojedynczy przypadek bo te kołowrotki raczej są chwalone.

Pozdrawiam.
Paweł
Powrót do góry
zajac071
wto wrz 30 2014, 09:48
Zarejestrowany #488
Witam,przepraszam, że dopiero po takim czasie się odzywam ale miałem trochę ważnych rzeczy na głowie i nawet nie myślałem o rybach. Dzisiaj wybieram się z kolegą nad Odrę trochę porzucać i sprawdzić zarówno kij jak i kołowrotek. Postaram się zrobić kilka zdjęć i wrzucić tutaj. Pawełku napisz mi proszę lub wrzuć foto tych Twoich przynęt spinningowych, o których wspominałeś. Będę Ci bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam,
Tomek
Powrót do góry
zajac071
wto wrz 30 2014, 08:05
Zarejestrowany #488
W sumie niedawno wróciłem z ryb i tak jak obiecałem podzielę się z Wami moimi odczuciami co do kołowrotka Ryobi Ecusima 3000Vi. Kołowrotek wykonany solidnie, design również ok, podczas wędkowania nie odczułem żadnych luzów na korbce. Precyzyjny przedni hamulec. Co mi osobiście się spodobało to bardzo fajne składanie korbki. Nie trzeba odkręcać śruby tylko wystarczy wcisnąć taki pstryczek i korbka elegancko się składa. Poniżej zamieszczam kilka zdjęć:

Pozdrawiam,
Tomek
Powrót do góry
Paweł
śro paź 01 2014, 09:05
Zarejestrowany #31
milus32 napisał(a) ...

13Zbig napisał(a) ...

Ja do Spro dokupiłem bo z kołowrotkiem nie dają!

A luzy... no cóż większość kołowrotków je posiada, byle nie były zbyt duże i nie przeszkadzały w łowieniu bo wtedy to klęska na całego! Też czekam na Twoje pierwsze wrażenia!

No właśnie - jak kupowałem swój Spro to sprzedawca stwierdził że zapasowych szpul brak. Widać teraz trochę przejrzeli na oczy .

Małe sprostowanie . Nie mam kołowrotka Spro tylko Ryobi - "cuś" mi się pomyliło .

Tomek - jak tylko dotrę do domu dziś wieczorem lub jutro rano postaram się wrzucić kilka fotek moich najskuteczniejszych przynęt. Tylko w innym dziale.

Pozdrawiam.
Paweł
Powrót do góry
Idź do strony  1 [2] 3 4
Moderatorzy: admin, Dominik, Bogdan

Przejdź do:     Powrót do góry

Kanały informacyjne: RSS 0.92 Kanały informacyjne: RSS 2.0 Kanały informacyjne: RDF