Akcesoria wędkarskie
Przygotowanie
Metody połowu
Pokoik napraw
Zrób to sam
Techniki i sztuczki
Opowiadania wędkarskie
Wędkarstwo podlodowe
Witaj
Login:

Hasło:

Zapamiętaj mnie

[ ]
Menu główne
Czat

Anonimowy
04 sty : 19:42
Poszukuję mapy batymetrycznej jeziora sarąg

Anonimowy
22 gru : 01:13
Witam czy mógłbym dostać/kupić mapę batymetryczna j Ruda Woda oraz Bartężka
jacek 2359@o2.pl
Pozdrawiam

Anonimowy
22 lis : 19:22
Witam, w jaki sposób mógłbym uzyskać mapę batymetryczną jeziora Brzeźno k. Brzeźna Mazurskiego? darek.buczynski@gmail.com

Anonimowy
17 paź : 19:32
Witam.
Czy mógłbym poprosić o mapę btymetryczną jeziora Świętego Szwaderki?

Anonimowy
11 paź : 16:15
Witam potrzebuje mape batymetryczna jeziora burdag .jesli ktos posiada to prosze o przeslanie dzieki jawor75@gmail.com

Nowe posty na forum
Re: Jesteś nowy? - przywitaj się
Witamy bardzo serdecznie Andrzeju i zapraszamy do ...
Autor Bogdan
20 sty : 13:19

Re: Jesteś nowy? - przywitaj się
Dzień Dobry, Bardzo dziękuję za przyjęcie do grona...
Autor Andrzej
20 sty : 12:48

Re: Jak złowić karpia ?
Ja już około 6 lat łowię na federka, ale trochę in...
Autor Bogdan
17 sty : 14:39

Miarka do mierzenia ryb
Zamówiłem w internecie miarkę do ryb samoprzylepną...
Autor Bogdan
17 sty : 12:53

Re: Jak złowić karpia ?
Bardzo dobry sposób na karpia. Metoda stała się je...
Autor Dominik
15 sty : 19:46

Nowe komentarze
[Treści] Jak założyć spławik - opisy, porady, zdjęcia
Autor:  Bogdan dnia 21 lis : 07:27
Witam Damianie.Moim zdaniem stopery między śrucina [więcej]

[Treści] Jak założyć spławik - opisy, porady, zdjęcia
Autor:  DamianSa dnia 21 lis : 00:00
Witam, czytałem że rozkładanie ciężarków na przykł [więcej]

[Treści] Batymetria, mapy batymetryczne do pobrania
Autor:  Pablo dnia 25 paź : 16:50
Witam czy ma ktoś mapkę jeż czarnego w niesiolowic [więcej]

Autor:  Anonymous dnia 17 paź : 19:36
reklama.domanski@wp.pl

Autor:  Anonymous dnia 17 paź : 19:36
Witam.Czy mógłbym poprosić o mapę batymetryczną je [więcej]

Facebook

Data / Czas

Sposób na ...
Mapy batymetryczne
Poradnik

Poradnik wędkarza majsterkowicza dostępny do kupienia. Serdecznie zapraszamy!

Więcej o książce można dowiedzieć sie na stronie :

LINK

Forum
<< Poprzedni temat | Kolejny temat >>   
Rybki konserwowane przynęta wędkarska

Idź do strony  1 [2] 3
Autor Odpowiedzi
Piotrek
wto lut 04 2014, 10:09
Zarejestrowany #74
Naprawdę szkoda by było takiego łowiska ,na filmiku i ich stronie fajnie to wszystko wygląda.
Powrót do góry
13Zbig
wto lut 04 2014, 08:42
GośćOoooo dzięki Bogdan, a ja chciałem tam jechać bo to blisko ode mnie ;-( Znalazłem jeszcze ze trzy blisko ale właśnie opinie o niesympatycznym towarzystwie, mnie odstraszyły, jest jeszcze takie łowisko nie pamiętam dobrze chyba "Łacha" się nazywa starorzecze Wisły odłączone od koryta jako osobny zbiornik który czasem łączy się jak jest większa powódź, (raz na kilka lat) tam jest młody prezes koła PZW, mówili że często zarybiają i często straż rybacka buszuje kontrolując, też to wiem z odcinka "Wędrówek z wędką" Ja na razie preferuje łowisko specjalne "Okoń" niedaleko Nowego Dworu Mazowieckiego" Ale szukam jakiejś alternatywy, a samemu nad Wisłą jakoś mi tak nieswojo!
Powrót do góry
Dominik
wto lut 04 2014, 10:33

Zbyszku, akurat nad Wisłą to najprędzej spotkasz towarzystwo, którego najbardziej chcesz uniknąć
Powrót do góry
13Zbig
wto lut 04 2014, 11:02
GośćNo właśnie, na ryby człowiek wybiera się - przynajmniej ja - żeby się zrelaksować, odetchnąć przyrodą poczuć adrenalinę ale związaną z walką z fajną rybą a nie kolesiami tzw. "obszczymurkami" Jeszcze w kilku jak jedziesz w miejsce niezbyt odludne to jest inaczej, a tak skazani jesteśmy albo na zatłoczone łowiska gdzie o spokoju i matce naturze zapomnij, albo na komercyjne łowiska na których jest jakiś nadzór bo jak czytamy nie na wszystkich jest ok' A nad Kanałem Żerańskim? Siedzę przez trzy dni na pewnym miejscu a tu czwartego dnia jestem od 5 rano a około 12 przychodzi starszy facet przełazi mi dosłownie przez wędki, pytam ej panie co pan robi, a on mi na to - "Ja tu łowię od paru lat, to moje miejsce" i siada tuż obok mnie zarzuca wędkę i co zrobisz??? Takie kwiatki!
Powrót do góry
Piotrek
wto lut 04 2014, 11:31
Zarejestrowany #74
To chyba po prostu Polska rzeczywistość ,a szkoda....13Zbig
Powrót do góry
Dominik
śro lut 05 2014, 12:22

Dlatego ja uciekam na mazury i tam więcej łowię niż w okolicy Warszawy. Tobie też polecam Oczywiście nie piszę tu o jeziorach typu Śniardwy itp. tylko o małych, zapomnianych przez świat , gdzie w wędki wpakuje się nam co najwyżej sarna albo lis.
Powrót do góry
13Zbig
śro lut 05 2014, 02:48
GośćZaciekawiłeś mnie bo ja mimo że jestem rdzennym Warszawiakiem jestem też chłopakiem z Mazur, tylko z tych jak piszesz dalekich, miałem dziadków od strony mamy nad Mamrami, 500 metrów od jeziora, urokliwe miejsce gdzie tartak spławiał drewno przed produkcją na wodzie, tam łowiłem jako dzieciak na wędkę długości 60 cm. leszczynową siedząc na wodzie na mini tratwie z bali drzewa czyli dwa kloce zbite deseczką. Żeby to nie rozpłynęło się po całym jeziorze kloce zabezpieczone były tzw. "oborą" od brzegu do wyspy i dalej od wyspy do brzegu była zapora po dwa bale spięte stalowymi klamrami i połączone łańcuchami miejsce akcji to Kolonia Rybacka, lub inaczej Ogonki 4 km przed Węgorzewem, dziś nikt ze znajomych ani rodziny tam nie mieszka, byłem tam kiedyś bo jeździłem do Węgorzewa na grób dziadków. Wyobraź sobie że znalazłem nad wodą kloc na którym wyryłem jako chłopak swoje inicjały!!! Ryby brały jak szalone bo z pod kory spadały robaki do wody więc zanęty nie trzeba było, czerwone robaki, korek od butelki zaoblony ręcznie na kamieniu, bo papier ścierny nie zawsze był pod ręką z piórem gęsim, kurzym fajnie jak z bocianim, nawet nie malowanym, bo i czym? zamiast kołowrotka dwa gwoździe na rękojeści i na nich żyłka, a na "szczytówce" oczko z drutu!!! Ech to były piękne niezapomniane czasy! A jakie okolice Ty masz na myśli jeżeli to nie tajemnica?

[ Edytowany śro lut 05 2014, 02:53 ]
Powrót do góry
Dominik
śro lut 05 2014, 09:09

Głównie okolice Mrągowa . Łowię na różnych jeziorach w tamtej okolicy. Z rybką niestety coraz gorzej bo to że jest tam dzicz i nie ma żywej duszy to plus nie tylko dla wędkarza który chce odpocząć ale także dla kłusowników i rybaków wyławiąjących ryby 10x więcej powyżej dopuszczalnej normy
Powrót do góry
mastiff
śro lut 05 2014, 09:32
Gość
....lecz nie łowiłbym na tego żywca w wodach PZW, tak?

[ Edytowany śro lut 05 2014, 02:19 ]
Powrót do góry
Dominik
śro lut 05 2014, 02:19

mastiff napisał(a) ...

....lecz nie łowiłbym na tego żywca w wodach PZW, tak?

Praktycznie w ogóle nie łowię na żywca. Napisałem czysto teoretycznie że wolałbym kupić rybkę żywą niż konserwowanego trupka gdybym już miał kupować. Druga sprawa że jak już mi się zdarzy łowić na żywca, to pozyskuję samodzielnie, bo w jeziorach co jak co ale żywca to pod dostatkiem . Regulamin znam, więc bez obaw
Powrót do góry
Idź do strony  1 [2] 3
Moderatorzy: admin, Dominik, Bogdan

Przejdź do:     Powrót do góry

Kanały informacyjne: RSS 0.92 Kanały informacyjne: RSS 2.0 Kanały informacyjne: RDF