Akcesoria wędkarskie
Przygotowanie
Metody połowu
Pokoik napraw
Zrób to sam
Techniki i sztuczki
Opowiadania wędkarskie
Wędkarstwo podlodowe
Witaj
Login:

Hasło:

Zapamiętaj mnie

[ ]
Menu główne
Czat

Anonimowy
04 sty : 19:42
Poszukuję mapy batymetrycznej jeziora sarąg

Anonimowy
22 gru : 01:13
Witam czy mógłbym dostać/kupić mapę batymetryczna j Ruda Woda oraz Bartężka
jacek 2359@o2.pl
Pozdrawiam

Anonimowy
22 lis : 19:22
Witam, w jaki sposób mógłbym uzyskać mapę batymetryczną jeziora Brzeźno k. Brzeźna Mazurskiego? darek.buczynski@gmail.com

Anonimowy
17 paź : 19:32
Witam.
Czy mógłbym poprosić o mapę btymetryczną jeziora Świętego Szwaderki?

Anonimowy
11 paź : 16:15
Witam potrzebuje mape batymetryczna jeziora burdag .jesli ktos posiada to prosze o przeslanie dzieki jawor75@gmail.com

Nowe posty na forum
Re: Jesteś nowy? - przywitaj się
Witamy bardzo serdecznie Andrzeju i zapraszamy do ...
Autor Bogdan
20 sty : 13:19

Re: Jesteś nowy? - przywitaj się
Dzień Dobry, Bardzo dziękuję za przyjęcie do grona...
Autor Andrzej
20 sty : 12:48

Re: Jak złowić karpia ?
Ja już około 6 lat łowię na federka, ale trochę in...
Autor Bogdan
17 sty : 14:39

Miarka do mierzenia ryb
Zamówiłem w internecie miarkę do ryb samoprzylepną...
Autor Bogdan
17 sty : 12:53

Re: Jak złowić karpia ?
Bardzo dobry sposób na karpia. Metoda stała się je...
Autor Dominik
15 sty : 19:46

Nowe komentarze
[Treści] Jak założyć spławik - opisy, porady, zdjęcia
Autor:  Bogdan dnia 21 lis : 07:27
Witam Damianie.Moim zdaniem stopery między śrucina [więcej]

[Treści] Jak założyć spławik - opisy, porady, zdjęcia
Autor:  DamianSa dnia 21 lis : 00:00
Witam, czytałem że rozkładanie ciężarków na przykł [więcej]

[Treści] Batymetria, mapy batymetryczne do pobrania
Autor:  Pablo dnia 25 paź : 16:50
Witam czy ma ktoś mapkę jeż czarnego w niesiolowic [więcej]

Autor:  Anonymous dnia 17 paź : 19:36
reklama.domanski@wp.pl

Autor:  Anonymous dnia 17 paź : 19:36
Witam.Czy mógłbym poprosić o mapę batymetryczną je [więcej]

Facebook

Data / Czas

Sposób na ...
Mapy batymetryczne
Poradnik

Poradnik wędkarza majsterkowicza dostępny do kupienia. Serdecznie zapraszamy!

Więcej o książce można dowiedzieć sie na stronie :

LINK

Forum
<< Poprzedni temat | Kolejny temat >>   
Wędka z pełnego włókna węglowego!

Idź do strony  1 [2] 3 4
Autor Odpowiedzi
Mirex
czw lut 04 2016, 04:04
Zarejestrowany #890
Ja będę na Rybomani ale dopiero tej w sosnowcu z początkiem marca więc pewnie dorwiecie ją gdzieś wcześniej ;
jednak gdyby się nikomu nie udało to mogę ją wtedy trochę powyginać, porobić zdjęć itp.
Powrót do góry
13Zbig
pią lut 05 2016, 09:07
GośćPowiem że znalazłem taką w Wejherowie i nawet cena przyzwoita! TO TU Daleko żeby "pomacać" a może zaryzykować?

Powrót do góry
Paweł
pią lut 05 2016, 09:39
Zarejestrowany #31
Mirek czekamy na relację. Ja swoją drogą też będę starał się gdzieś ją dorwać bo i tak muszę kupić krótkie wędzisko na łódkę. Zbyszek też się zainteresował tym patykiem więc ktoś ją w końcu dorwie. Jeżeli to co pisze producent jest bliskie prawdy to bym miał kijek i na krypę i na zakrzaczoną Wkrę. Oczywiście nie mam odwagi kupić tego bez pomacania bo się może okazać kicha.
Szkoda że Rybomania omija stolicę i odbywa się na drugim końcu mapy ( . Swoją drogą ciekawe czemu?

Zbyszek to masz niezły pretekst żeby wyrwać się nad morze Może faktycznie warto . Niekoniecznie po wędkę
TU też są i dostępne wszystkie modele.

[ Edytowany pią lut 05 2016, 09:42 ]
Powrót do góry
13Zbig
pią lut 05 2016, 03:58
GośćTo bliżej Bodzia!!! Co do wybrzeża to pewnie gdyby nie pojazd...
Powrót do góry
Paweł
pią lut 05 2016, 06:13
Zarejestrowany #31
... Pierdolino? Rach ciach Zbyszku i jesteś nad morzem...
Powrót do góry
13Zbig
sob lut 06 2016, 08:00
GośćA o tym nie pomyślałem...

Powrót do góry
Paweł
sob lut 06 2016, 12:20
Zarejestrowany #31
... a widzisz
Powrót do góry
13Zbig
sob lut 06 2016, 02:07
GośćOj tam, oj tam! Pewnie się wybiorę ale jak się ociepli, to ma być przyjemność a nie kara

Powrót do góry
Paweł
czw mar 17 2016, 11:00
Zarejestrowany #31
Witam
W końcu udało mi się dopaść to wędzisko w swoje ręce. Obejrzałem dwa modele (tylko takie mieli) oba o długości 2,05 (albo 2,08 nie pamiętam ( ) jeden o cw do 8g. drugi 8-28g. No i powiem że mam mieszane uczucia. Być może to tylko moje odchylenie, ale zawsze po wzięciu wędki w rękę zwracam uwagę na wagę. Jeżeli wyda mi się zbyt ciężka to trudno mi się do tego patyka pomimo innych zalet przekonać. Tu właśnie tak było Ja lubię lekki kije. Te niestety są ciężkie. Zaznaczam jeszcze raz - nie znaczy to że są naprawdę jak odważnik tylko dla mnie już jest to odczuwalne, ale nie dyskwalifikujące bo być może jednak nabędę któryś z tych patyków. Ale wracając do tematu ... !
Z daleka wędzisko niczego sobie - troszkę inna rękojeść z metalowym pierścieniem oraz połączenie korka (okleina) z pianką EVA. Po wzięciu w rękę czuć jednak budżetowość tego kija. Mam w jednej wędce podobnie zakręcaną rękojeść (od góry) i dość szybko uległa uszkodzeniu, ale tu wygląda nieco solidniej. Przelotki na stopkach mają sporo lakieru, ale podobne ilości mają inne tego typu (i droższe) kije. Same przelotki jednak nie wyglądają solidnie i tu spory minus bo ja bym się bał zastosować tu plecionkę. Niestety w jednym patyku przelotka szczytowa była krzywo osadzona!!! Reszta w miarę prosto.
Następną rzeczą jak rzuca się w oczy to połączenie składów - jest metalowa skuwka na dolnym składzie a górny skład zakończony jest metalową "wsówką". Pierwsze wrażenie że ciężko to rozłączyć, ale po chwili okazuje się że rozłącza się w miarę dobrze a po połączeniu składów trzyma się naprawdę pewnie - to trzeba przyznać że połączenie robi wrażenie bardzo nazwę to ścisłego bez jakichkolwiek luzów i chyba raczej nie będzie się luzować co się zdarza w innych kijach. Pytanie jak takie metalowe połączenie wpłynie na pracę wędki - czy nie będzie tam zbyt mocno przesztywniony? I tu muszę się przyznać do niezłej wtopy ( . Nie sprawdziłem ugięcia wędziska. Zapomniałem!!! Na swoją obronę muszę dodać że po otrzymaniu niemiłego telefonu po którym wyleciało mi to z głowy.
Jaxona porównywałem do innego wcześniej wytypowanego patyka który jest troszkę droższy, ale celowo to zrobiłem żeby się przekonać czy warto dopłacić kilkadziesiąt złociszy do "lepszej" wędki. Wniosek? Warto!!! Porównałem tego o cw do 8g. do Daiwy Exceler 2.10 cw. 2-10g. Celowo wytypowałem ten patyk bo po pierwsze waży też spor 120g a po drugie wiedziałem że mogę je porównać na miejscu (wcześniej macałem tą Daiwę w tym sklepie) Jaxon kosztuje w tym sklepie coś ponad 150 złociszy a Daiwe kupimy w internecie za około 190 pln. Różnica cenowa żadna a kije z innego świata.
Myślałem o nim jako o kiju na trudne rzeczne miejsca po których często muszę się przedzierać, ale mocno się waham bo najdłuższy kij o w miarę dużym cw ma zaledwie 2,22 m. Trochę to chyba za mało. Nie wiem muszę to jeszcze przemyśleć. Najważniejsze! Sprawdzić ugięcie przy najbliższej okazji .

ps.
Wspomniana Daiwa Exceler w tym sklepie kosztuje 250 pln! Tylko po co mamy sklepy internetowe - np.TU . Ja zwykle macam w sklepie a kupuję w sieci.
Powrót do góry
Zbyszek
czw mar 17 2016, 02:23
GośćTak konkludując co polecasz?
Powrót do góry
Idź do strony  1 [2] 3 4
Moderatorzy: admin, Dominik, Bogdan

Przejdź do:     Powrót do góry

Kanały informacyjne: RSS 0.92 Kanały informacyjne: RSS 2.0 Kanały informacyjne: RDF