Akcesoria wędkarskie
Przygotowanie
Metody połowu
Pokoik napraw
BUDOWA I OPIS KOŁOWROTKA
KONSERWACJA KOŁOWROTKA
USUWANIE PISKU KOŁOWROTKA
KONTROLA I REGULACJA LUZU ZĘBATKI
NAPRAWA HAMULCA I WOLNEGO BIEGU
WYMIANA SPRĘŻYNY KOŁOWROTKA
NIEODBIJAJĄCY KABŁĄK
WYMIANA PRZELOTKI
WYMIANA PRZELOTKI NA STOPCE
BLOKADA BIEGU WSTECZNEGO
SZUM KOŁOWROTKA
NAPRAWA ZŁAMANEJ WĘDKI LUB BATA
WYMIANA ŁOŻYSK
Zrób to sam
DOMOWA ZANĘTA
WYPYCHACZ
SPŁAWIK Z BALSY
SPŁAWIK Z PAŁKI WODNEJ
MAKARON
SPRĘŻYNKA KABŁĄKA Z AGRAFKI
KOSZ ZANĘTOWY
WĘDZOK I WĘDZENIE
KOSZYCZKI ZANĘTOWE
WOBLER
SIATKA DO PODBIERAKA
USTAWIANIE WOBLERA
HODOWLA CZERWONYCH ROBAKÓW
IGŁA DO ZBROJENIA RYBKI
PODPÓRKI WŁASNEJ ROBOTY
SPRĘŻYNA BIEGU WSTECZNEGO
MODERNIZACJA FORMY DO METHOD FEEDER
ANTENKA SPŁAWIKA
Techniki i sztuczki
Opowiadania wędkarskie
Wędkarstwo podlodowe
Witaj
Menu główne
Czat
Anonimowy
04 sty : 19:42
Poszukuję mapy batymetrycznej jeziora sarąg
Anonimowy
22 gru : 01:13
Witam czy mógłbym dostać/kupić mapę batymetryczna j Ruda Woda oraz Bartężkajacek 2359@o2.pl
Pozdrawiam
Anonimowy
22 lis : 19:22
Witam, w jaki sposób mógłbym uzyskać mapę batymetryczną jeziora Brzeźno k. Brzeźna Mazurskiego? darek.buczynski@gmail.com
Anonimowy
17 paź : 19:32
Witam.Czy mógłbym poprosić o mapę btymetryczną jeziora Świętego Szwaderki?
Anonimowy
11 paź : 16:15
Witam potrzebuje mape batymetryczna jeziora burdag .jesli ktos posiada to prosze o przeslanie dzieki jawor75@gmail.com
Zobacz wszystkie posty (492)
Nowe posty na forum
Re: Powrót po latachAlbert. Nie napisałeś jaką masz długość bata. Ja ł...
Autor Bogdan
01 lip : 07:43
Powrót po latachWitam witam. Zastanawiam się czy ktoś tu jeszcze j...
Autor Albertk1990
08 cze : 23:27
Re: Aplikacja do map batymetrycznychPo kliknięciu w link odnośnik jest błędny.
Autor haras
29 maj : 12:33
Re: Jesteś nowy? - przywitaj sięWitamy bardzo serdecznie Andrzeju i zapraszamy do ...
Autor Bogdan
20 sty : 13:19
Re: Jesteś nowy? - przywitaj sięDzień Dobry, Bardzo dziękuję za przyjęcie do grona...
Autor Andrzej
20 sty : 12:48
Nowe komentarze
[Treści] Jak założyć spławik - opisy, porady, zdjęciaAutor: Bogdan dnia 21 lis : 07:27
Witam Damianie.Moim zdaniem stopery między śrucina [więcej]
[Treści] Jak założyć spławik - opisy, porady, zdjęciaAutor: DamianSa dnia 21 lis : 00:00
Witam, czytałem że rozkładanie ciężarków na przykł [więcej]
[Treści] Batymetria, mapy batymetryczne do pobraniaAutor: Pablo dnia 25 paź : 16:50
Witam czy ma ktoś mapkę jeż czarnego w niesiolowic [więcej]
[Treści] Batymetria, mapy batymetryczne do pobraniaAutor: Anonymous dnia 17 paź : 19:36
reklama.domanski@wp.pl
[Treści] Batymetria, mapy batymetryczne do pobraniaAutor: Anonymous dnia 17 paź : 19:36
Witam.Czy mógłbym poprosić o mapę batymetryczną je [więcej]
Facebook
Data / Czas
Sposób na ...
Mapy batymetryczne
Poradnik
Więcej o książce można dowiedzieć sie na stronie :
LINK
Forum
| << Poprzedni temat | Kolejny temat >> |
Postomia Park Narodowy Ujście WartyIdź do strony 1 [2] |
| Autor | Odpowiedzi |
| Anonim |
| ||
| Gość | kolego zgadzam sie z toba co do zywca to moze zakaz dozbrajania gum i blach i wiecej kontroli iwiecej zarybien | ||
| Powrót do góry |
| Mirex |
| ||
![]() Dołączył: pią lip 25 2014, 07:14 postów: 281 | Wystarczy aby większość wędkarzy przestała zabierać ryby z łowisk i wszystko samo wróciło by do normy | ||
| Powrót do góry |
| 13Zbig |
| ||
| Gość | Niestety nasz "kochany" PZW jest praktycznie Związkiem Rybackim, nie Wędkarskim, wody mamy systematycznie i za pozwoleniem Prezesa wyjaławiane przy pomocy Spółek Rybackich, im wolno w zasadzie wszystko, nam odbiera się wody i zakazuje połowów! Dla mnie to powolna agonia naszych wód i to jest przykre! | ||
| Powrót do góry |
| Paweł |
| ||
![]() Dołączył: pon mar 19 2012, 01:54 postów: 1485 | Nie inaczej! Nie inaczej!!! Pytanie, jak to zlikwidować? ja wiem ... , ale ... Pozdrawiam. Paweł | ||
| Powrót do góry |
| 13Zbig |
| ||
| Gość | Na to w tym roku miałem jeden pomysł - nie opłacać ani karty ani opłat za wędkowanie! Jeżeli mam wybulić 200 złotych to muszę wiedzieć za co! | ||
| Powrót do góry |
| Paweł |
| ||
![]() Dołączył: pon mar 19 2012, 01:54 postów: 1485 | Nie opłaciłeś? | ||
| Powrót do góry |
| 13Zbig |
| ||
| Gość | Ano Pawełku olałem ich, po pierwsze planowałem wyjazd do córki na dwa miesiące, po powrocie wiedziałem że pewnie pójdę na "tortury" myślałem tylko że będzie to krótszy pobyt, około 6 tygodni teraz jednak po wstępnych badaniach wyszło że około 12 tygodni!!! Zresztą myślałem że i tak będę jeździł na - Biebrzę tam obowiązuje pozwolenie (Park Narodowy) - Łańsk pozwolenie nie trzeba karty - "Okoń" komercja wiadomo karta zbędna! A teraz zastanawiam się czy pojadę choć raz na ryby, po szpitalu (jak uda mi się z niego wyjść) jeszcze minie kilkanaście dni nim dojdę do siebie! | ||
| Powrót do góry |
| Paweł |
| ||
![]() Dołączył: pon mar 19 2012, 01:54 postów: 1485 | Jest chyba coraz większe ciśnienie na wyeliminowanie kłusoli (rybaków ) z PZWędkiarskiego! Więc myślę że za chwilę będzie to gatunek wymierający . Już chyba tylko OM (czyli ZG PZW) broni towarzyszy z Suwałk. Myślę że jest to główna przyczyna (pierwsza to pieniądze) niepodpisania porozumienia z Okręgiem Ciechanowskim który jako jeden z pierwszych wprowadził górne wymiary i rybaków nie uświadczysz Wędkarze są w stanie wyjałowić niewielki kilkudziesięcio hektarowy zbiornik, ale nie potężne jezioro! Mam nadzieję że to są ostatnie podrygi (rzucanie cegłą!!!) kłusowników pod egidą PZW. Pozdrawiam. Paweł | ||
| Powrót do góry |
| 13Zbig |
| ||
| Gość | Pawełku oby Twoje słowa były prorocze! ![]() | ||
| Powrót do góry |
| Anonim |
| ||
| Gość | czesc koledzy mam pytanie czy ryba na postomi w tym roku przez upaly sie dusila w tamtym roku poszlo duzo szczupaka | ||
| Powrót do góry |
Idź do strony
1
[2]
| Moderatorzy: admin, Dominik, Bogdan |


Postomia Park Narodowy Ujście Warty

, ale ...
) z PZWędkiarskiego! Więc myślę że za chwilę będzie to gatunek wymierający 


