Akcesoria wędkarskie
Przygotowanie
Metody połowu
Pokoik napraw
BUDOWA I OPIS KOŁOWROTKA
KONSERWACJA KOŁOWROTKA
USUWANIE PISKU KOŁOWROTKA
KONTROLA I REGULACJA LUZU ZĘBATKI
NAPRAWA HAMULCA I WOLNEGO BIEGU
WYMIANA SPRĘŻYNY KOŁOWROTKA
NIEODBIJAJĄCY KABŁĄK
WYMIANA PRZELOTKI
WYMIANA PRZELOTKI NA STOPCE
BLOKADA BIEGU WSTECZNEGO
SZUM KOŁOWROTKA
NAPRAWA ZŁAMANEJ WĘDKI LUB BATA
WYMIANA ŁOŻYSK
Zrób to sam
DOMOWA ZANĘTA
WYPYCHACZ
SPŁAWIK Z BALSY
SPŁAWIK Z PAŁKI WODNEJ
MAKARON
SPRĘŻYNKA KABŁĄKA Z AGRAFKI
KOSZ ZANĘTOWY
WĘDZOK I WĘDZENIE
KOSZYCZKI ZANĘTOWE
WOBLER
SIATKA DO PODBIERAKA
USTAWIANIE WOBLERA
HODOWLA CZERWONYCH ROBAKÓW
IGŁA DO ZBROJENIA RYBKI
PODPÓRKI WŁASNEJ ROBOTY
SPRĘŻYNA BIEGU WSTECZNEGO
MODERNIZACJA FORMY DO METHOD FEEDER
ANTENKA SPŁAWIKA
Techniki i sztuczki
Opowiadania wędkarskie
Wędkarstwo podlodowe
Witaj
Menu główne
Czat
Anonimowy
04 sty : 19:42
Poszukuję mapy batymetrycznej jeziora sarąg
Anonimowy
22 gru : 01:13
Witam czy mógłbym dostać/kupić mapę batymetryczna j Ruda Woda oraz Bartężkajacek 2359@o2.pl
Pozdrawiam
Anonimowy
22 lis : 19:22
Witam, w jaki sposób mógłbym uzyskać mapę batymetryczną jeziora Brzeźno k. Brzeźna Mazurskiego? darek.buczynski@gmail.com
Anonimowy
17 paź : 19:32
Witam.Czy mógłbym poprosić o mapę btymetryczną jeziora Świętego Szwaderki?
Anonimowy
11 paź : 16:15
Witam potrzebuje mape batymetryczna jeziora burdag .jesli ktos posiada to prosze o przeslanie dzieki jawor75@gmail.com
Zobacz wszystkie posty (492)
Nowe posty na forum
Re: Powrót po latachAlbert. Nie napisałeś jaką masz długość bata. Ja ł...
Autor Bogdan
01 lip : 07:43
Powrót po latachWitam witam. Zastanawiam się czy ktoś tu jeszcze j...
Autor Albertk1990
08 cze : 23:27
Re: Aplikacja do map batymetrycznychPo kliknięciu w link odnośnik jest błędny.
Autor haras
29 maj : 12:33
Re: Jesteś nowy? - przywitaj sięWitamy bardzo serdecznie Andrzeju i zapraszamy do ...
Autor Bogdan
20 sty : 13:19
Re: Jesteś nowy? - przywitaj sięDzień Dobry, Bardzo dziękuję za przyjęcie do grona...
Autor Andrzej
20 sty : 12:48
Nowe komentarze
[Treści] Jak założyć spławik - opisy, porady, zdjęciaAutor: Bogdan dnia 21 lis : 07:27
Witam Damianie.Moim zdaniem stopery między śrucina [więcej]
[Treści] Jak założyć spławik - opisy, porady, zdjęciaAutor: DamianSa dnia 21 lis : 00:00
Witam, czytałem że rozkładanie ciężarków na przykł [więcej]
[Treści] Batymetria, mapy batymetryczne do pobraniaAutor: Pablo dnia 25 paź : 16:50
Witam czy ma ktoś mapkę jeż czarnego w niesiolowic [więcej]
[Treści] Batymetria, mapy batymetryczne do pobraniaAutor: Anonymous dnia 17 paź : 19:36
reklama.domanski@wp.pl
[Treści] Batymetria, mapy batymetryczne do pobraniaAutor: Anonymous dnia 17 paź : 19:36
Witam.Czy mógłbym poprosić o mapę batymetryczną je [więcej]
Facebook
Data / Czas
Sposób na ...
Mapy batymetryczne
Poradnik
Więcej o książce można dowiedzieć sie na stronie :
LINK
Forum
| << Poprzedni temat | Kolejny temat >> |
Wisła w okolicy Puław, Janowca, Gołębia |
| Autor | Odpowiedzi |
| zibilbn |
| ||
![]() Dołączył: czw lut 07 2013, 10:45 postów: 13 | Witam. Zima w tym roku nie dopisuje więc może wcześniej zacząć sezon wędkarski chciałbym się wybrać na Wisłę okolice Gołębia, Puław i Janowca słyszałem że w tych okolicach są dobre miejscówki i jest ryba mam prośbę jeśli ktoś miał by informacje na temat tych okolic proszę o informacje gdyż pochodzę z Lublina i jechałbym prawie 65km i nie wiem czy ta nasza Wisła nie jest czasem przereklamowana. [ Edytowany sob sty 18 2014, 03:20 ] | ||
| Powrót do góry |
| Bogdan |
| ||
![]() ![]() Dołączył: sob gru 31 2011, 07:55 postów: 1953 | Ja znam Wisłę od miasta Strumień do góry. Przetarg na rzekę wygrała osoba prywatna, (ja zmieniłem adres zamieszkania na inne województwo i inny okręg i już tam nie jeżdżę), ale koledzy i znajomi bardzo sobie chwalą, bo ryb jest o dużo więcej niż za "rządzenia" PZW. W dodatku nie trzeba opłacać karty wędkarskiej tylko trzeba wykupić zezwolenie u niego, które jest o wiele tańsze niż składki w PZW. Podstawą do wykupienia zezwolenia jest "Biała karta", czyli zdany egzamin z RAPR-u. ![]() | ||
| Powrót do góry |
| Dominik |
| ||
![]() ![]() Dołączył: śro gru 28 2011, 09:27 postów: 973 | No ja niestety też nie znam tego odcinka. W ogóle Wisłę słabo znam mimo, że to najbliższa rzeka od mojego miejsca zamieszkania. | ||
| Powrót do góry |
| 13Zbig |
| ||
| Gość | Szczerze? Mieszkam w Stolicy a na Wiśle byłem jakieś 40 lat temu ;-P Zawsze łowiłem na Mazurach, Biebrzy i na łowiskach specjalnych! | ||
| Powrót do góry |
| Anonim |
| ||
| Gość | Witam pochodzę z dąbrowy i powiem że w tym roku jeździłem na rzekę wisła i totalną klapą była bez efektów miś | ||
| Powrót do góry |
| Bogdan |
| ||
![]() ![]() Dołączył: sob gru 31 2011, 07:55 postów: 1953 | Myślę, że nie wykorzystałeś wszystkich możliwości i sposobów na dobry połów. Ja z wypadów na Wisłę nigdy nie wracałem bez ryby. Ale było to jakieś 20 lat temu. Może teraz jest inaczej?. Ale z rozmów z kolegami wiem, że na Wiśle w okolicach Strumienia w górę rzeki nadal są bardzo dobre brania i niektórzy z nich nie opłacają składek w PZW tylko wykupują zezwolenie u "prywaciarza". U opiekuna wody można wnieść opłatę na podstawie: wystarczy posiadać kartę wędkarską, która jest dowodem o zdaniu egzaminu. Dodam jeszcze, że ta opłata jest o wiele niższa niż opłaty w PZW. Nie jestem pewny, ale na rok 2014 wynosiła chyba 120 zł. ![]() | ||
| Powrót do góry |
| Moderatorzy: admin, Dominik, Bogdan |


Wisła w okolicy Puław, Janowca, Gołębia








