Akcesoria wędkarskie
Przygotowanie
Metody połowu
Pokoik napraw
Zrób to sam
Techniki i sztuczki
Opowiadania wędkarskie
Wędkarstwo podlodowe
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
Menu główne
Czat

Anonimowy
04 sty : 19:42
Poszukuję mapy batymetrycznej jeziora sarąg


Anonimowy
22 gru : 01:13
Witam czy mógłbym dostać/kupić mapę batymetryczna j Ruda Woda oraz Bartężka
jacek 2359@o2.pl
Pozdrawiam


Anonimowy
22 lis : 19:22
Witam, w jaki sposób mógłbym uzyskać mapę batymetryczną jeziora Brzeźno k. Brzeźna Mazurskiego? darek.buczynski@gmail.com


Anonimowy
17 paź : 19:32
Witam.
Czy mógłbym poprosić o mapę btymetryczną jeziora Świętego Szwaderki?


Anonimowy
11 paź : 16:15
Witam potrzebuje mape batymetryczna jeziora burdag .jesli ktos posiada to prosze o przeslanie dzieki jawor75@gmail.com


Nowe posty na forum
Re: Powrót po latach
Albert. Nie napisałeś jaką masz długość bata. Ja ł...
Autor Bogdan
01 lip : 07:43

Powrót po latach
Witam witam. Zastanawiam się czy ktoś tu jeszcze j...
Autor Albertk1990
08 cze : 23:27

Re: Aplikacja do map batymetrycznych
Po kliknięciu w link odnośnik jest błędny.
Autor haras
29 maj : 12:33

Re: Jesteś nowy? - przywitaj się
Witamy bardzo serdecznie Andrzeju i zapraszamy do ...
Autor Bogdan
20 sty : 13:19

Re: Jesteś nowy? - przywitaj się
Dzień Dobry, Bardzo dziękuję za przyjęcie do grona...
Autor Andrzej
20 sty : 12:48

Nowe komentarze
[Treści] Jak założyć spławik - opisy, porady, zdjęcia
Autor:  Bogdan dnia 21 lis : 07:27
Witam Damianie.Moim zdaniem stopery między śrucina [więcej]

[Treści] Jak założyć spławik - opisy, porady, zdjęcia
Autor:  DamianSa dnia 21 lis : 00:00
Witam, czytałem że rozkładanie ciężarków na przykł [więcej]

[Treści] Batymetria, mapy batymetryczne do pobrania
Autor:  Pablo dnia 25 paź : 16:50
Witam czy ma ktoś mapkę jeż czarnego w niesiolowic [więcej]

[Treści] Batymetria, mapy batymetryczne do pobrania
Autor:  Anonymous dnia 17 paź : 19:36
reklama.domanski@wp.pl

[Treści] Batymetria, mapy batymetryczne do pobrania
Autor:  Anonymous dnia 17 paź : 19:36
Witam.Czy mógłbym poprosić o mapę batymetryczną je [więcej]

Facebook

Data / Czas
 
Sposób na ...
Mapy batymetryczne
Poradnik

Poradnik wędkarza majsterkowicza dostępny do kupienia. Serdecznie zapraszamy!



Więcej o książce można dowiedzieć sie na stronie :

LINK

Forum
<< Poprzedni temat | Kolejny temat >>   
Wisła w okolicy Puław, Janowca, Gołębia

Autor Odpowiedzi
zibilbn
sob sty 18 2014, 01:30
Zarejestrowany #198
Dołączył: czw lut 07 2013, 10:45
postów: 13
Witam. Zima w tym roku nie dopisuje więc może wcześniej zacząć sezon wędkarski chciałbym się wybrać na Wisłę okolice Gołębia, Puław i Janowca słyszałem że w tych okolicach są dobre miejscówki i jest ryba mam prośbę jeśli ktoś miał by informacje na temat tych okolic proszę o informacje gdyż pochodzę z Lublina i jechałbym prawie 65km i nie wiem czy ta nasza Wisła nie jest czasem przereklamowana.

[ Edytowany sob sty 18 2014, 03:20 ]
Powrót do góry
Bogdan
sob sty 18 2014, 04:03

Dołączył: sob gru 31 2011, 07:55
postów: 1953
Ja znam Wisłę od miasta Strumień do góry. Przetarg na rzekę wygrała osoba prywatna, (ja zmieniłem adres zamieszkania na inne województwo i inny okręg i już tam nie jeżdżę), ale koledzy i znajomi bardzo sobie chwalą, bo ryb jest o dużo więcej niż za "rządzenia" PZW.
W dodatku nie trzeba opłacać karty wędkarskiej tylko trzeba wykupić zezwolenie u niego, które jest o wiele tańsze niż składki w PZW. Podstawą do wykupienia zezwolenia jest "Biała karta", czyli zdany egzamin z RAPR-u.


Powrót do góry
Dominik
sob sty 18 2014, 05:05

Dołączył: śro gru 28 2011, 09:27
postów: 973
No ja niestety też nie znam tego odcinka. W ogóle Wisłę słabo znam mimo, że to najbliższa rzeka od mojego miejsca zamieszkania.
Powrót do góry
13Zbig
sob sty 18 2014, 11:18
GośćSzczerze? Mieszkam w Stolicy a na Wiśle byłem jakieś 40 lat temu ;-P Zawsze łowiłem na Mazurach, Biebrzy i na łowiskach specjalnych!
Powrót do góry
Anonim
śro gru 17 2014, 11:25
GośćWitam pochodzę z dąbrowy i powiem że w tym roku jeździłem na rzekę wisła i totalną klapą była bez efektów miś
Powrót do góry
Bogdan
śro gru 17 2014, 05:59

Dołączył: sob gru 31 2011, 07:55
postów: 1953
Myślę, że nie wykorzystałeś wszystkich możliwości i sposobów na dobry połów.
Ja z wypadów na Wisłę nigdy nie wracałem bez ryby. Ale było to jakieś 20 lat temu. Może teraz jest inaczej?.
Ale z rozmów z kolegami wiem, że na Wiśle w okolicach Strumienia w górę rzeki nadal są bardzo dobre brania i niektórzy z nich nie opłacają składek w PZW tylko wykupują zezwolenie u "prywaciarza". U opiekuna wody można wnieść opłatę na podstawie: wystarczy posiadać kartę wędkarską, która jest dowodem o zdaniu egzaminu.
Dodam jeszcze, że ta opłata jest o wiele niższa niż opłaty w PZW. Nie jestem pewny, ale na rok 2014 wynosiła chyba 120 zł.
Powrót do góry
Moderatorzy: admin, Dominik, Bogdan

Przejdź do:     Powrót do góry

Kanały informacyjne: RSS 0.92 Kanały informacyjne: RSS 2.0 Kanały informacyjne: RDF
Powered by e107 Forum System