Akcesoria wędkarskie
Przygotowanie
Metody połowu
Pokoik napraw
BUDOWA I OPIS KOŁOWROTKA
KONSERWACJA KOŁOWROTKA
USUWANIE PISKU KOŁOWROTKA
KONTROLA I REGULACJA LUZU ZĘBATKI
NAPRAWA HAMULCA I WOLNEGO BIEGU
WYMIANA SPRĘŻYNY KOŁOWROTKA
NIEODBIJAJĄCY KABŁĄK
WYMIANA PRZELOTKI
WYMIANA PRZELOTKI NA STOPCE
BLOKADA BIEGU WSTECZNEGO
SZUM KOŁOWROTKA
NAPRAWA ZŁAMANEJ WĘDKI LUB BATA
WYMIANA ŁOŻYSK
Zrób to sam
DOMOWA ZANĘTA
WYPYCHACZ
SPŁAWIK Z BALSY
SPŁAWIK Z PAŁKI WODNEJ
MAKARON
SPRĘŻYNKA KABŁĄKA Z AGRAFKI
KOSZ ZANĘTOWY
WĘDZOK I WĘDZENIE
KOSZYCZKI ZANĘTOWE
WOBLER
SIATKA DO PODBIERAKA
USTAWIANIE WOBLERA
HODOWLA CZERWONYCH ROBAKÓW
IGŁA DO ZBROJENIA RYBKI
PODPÓRKI WŁASNEJ ROBOTY
SPRĘŻYNA BIEGU WSTECZNEGO
MODERNIZACJA FORMY DO METHOD FEEDER
ANTENKA SPŁAWIKA
Techniki i sztuczki
Opowiadania wędkarskie
Wędkarstwo podlodowe
Witaj
Menu główne
Czat
Anonimowy
04 sty : 19:42
Poszukuję mapy batymetrycznej jeziora sarąg
Anonimowy
22 gru : 01:13
Witam czy mógłbym dostać/kupić mapę batymetryczna j Ruda Woda oraz Bartężkajacek 2359@o2.pl
Pozdrawiam
Anonimowy
22 lis : 19:22
Witam, w jaki sposób mógłbym uzyskać mapę batymetryczną jeziora Brzeźno k. Brzeźna Mazurskiego? darek.buczynski@gmail.com
Anonimowy
17 paź : 19:32
Witam.Czy mógłbym poprosić o mapę btymetryczną jeziora Świętego Szwaderki?
Anonimowy
11 paź : 16:15
Witam potrzebuje mape batymetryczna jeziora burdag .jesli ktos posiada to prosze o przeslanie dzieki jawor75@gmail.com
Zobacz wszystkie posty (492)
Nowe posty na forum
Re: Powrót po latachAlbert. Nie napisałeś jaką masz długość bata. Ja ł...
Autor Bogdan
01 lip : 07:43
Powrót po latachWitam witam. Zastanawiam się czy ktoś tu jeszcze j...
Autor Albertk1990
08 cze : 23:27
Re: Aplikacja do map batymetrycznychPo kliknięciu w link odnośnik jest błędny.
Autor haras
29 maj : 12:33
Re: Jesteś nowy? - przywitaj sięWitamy bardzo serdecznie Andrzeju i zapraszamy do ...
Autor Bogdan
20 sty : 13:19
Re: Jesteś nowy? - przywitaj sięDzień Dobry, Bardzo dziękuję za przyjęcie do grona...
Autor Andrzej
20 sty : 12:48
Nowe komentarze
[Treści] Jak założyć spławik - opisy, porady, zdjęciaAutor: Bogdan dnia 21 lis : 07:27
Witam Damianie.Moim zdaniem stopery między śrucina [więcej]
[Treści] Jak założyć spławik - opisy, porady, zdjęciaAutor: DamianSa dnia 21 lis : 00:00
Witam, czytałem że rozkładanie ciężarków na przykł [więcej]
[Treści] Batymetria, mapy batymetryczne do pobraniaAutor: Pablo dnia 25 paź : 16:50
Witam czy ma ktoś mapkę jeż czarnego w niesiolowic [więcej]
[Treści] Batymetria, mapy batymetryczne do pobraniaAutor: Anonymous dnia 17 paź : 19:36
reklama.domanski@wp.pl
[Treści] Batymetria, mapy batymetryczne do pobraniaAutor: Anonymous dnia 17 paź : 19:36
Witam.Czy mógłbym poprosić o mapę batymetryczną je [więcej]
Facebook
Data / Czas
Sposób na ...
Mapy batymetryczne
Poradnik
Więcej o książce można dowiedzieć sie na stronie :
LINK
Forum
| << Poprzedni temat | Kolejny temat >> |
Łowiska MTWIdź do strony 1 [2] 3 4 |
| Autor | Odpowiedzi |
| Dominik |
| ||
![]() ![]() Dołączył: śro gru 28 2011, 09:27 postów: 973 | Dzięki za informacje , kto wie czy w lato się na któreś nie wybiorę | ||
| Powrót do góry |
| pietras444 |
| ||
| Gość | A jak przyjedziesz w lato nad jezioro Marcinkowskie to może się spotkamy i powędkujemy ale kto wie powiedz bo w tamtym roku ktoś był na tym miejscu jacyś turyści z rodziną nie jestem pewny może to ty jak masz rodzinę oni byli przez cały weekend i pojechali | ||
| Powrót do góry |
| Dominik |
| ||
![]() ![]() Dołączył: śro gru 28 2011, 09:27 postów: 973 | Ja byłem 2 albo 3 lata temu. Byłem z kolegą i tylko jeden dzień. | ||
| Powrót do góry |
| esox |
| ||
![]() Dołączył: pon lis 12 2012, 09:55 postów: 41 | odpiszcie koledzy na czym polega pomysł z numerami stanowisk na jeziorze- czy jest to zbiornik typowo komercyjny PS. Czy jezioro Marcinkowskie i Martiańskie(9ha/9.9m głębokości) to te same jeziora? | ||
| Powrót do góry |
| pietras444 |
| ||
| Gość | Pomysł z numerami stanowisk polega na tym gdy ktoś ma swoje stanowisko to wie na które przyjechać a podczas zawodów gdy się losuje stanowiska to wiadomo na które iść i zapisuje jaką rybę ktoś wyciągną. | ||
| Powrót do góry |
| esox |
| ||
![]() Dołączył: pon lis 12 2012, 09:55 postów: 41 | to znaczy że te stanowisko jest przypisane imiennie do np.Kowalskiego i nikt inny nie ma tam prawa łowić | ||
| Powrót do góry |
| Dominik |
| ||
![]() ![]() Dołączył: śro gru 28 2011, 09:27 postów: 973 | Jezioro to jest pod opieką MTW, zarybili je i dbają o nie. Ustanowiona tam stanowiska i przypisano im numery a do stanowisk poszczególnych członków towarzystwa. Z tego co wiem to obowiązuje tam taki przepis, że każdy może łowić na danym stanowisku o ile posiada zezwolenie, jednakże musi się liczyć z tym że właściciel danego stanowiska ma do niego pierwszeństwo. Martiańskie to nie jest to jezioro. Jezioro Marcinowskie nazywa się też Dzwon w starszych mapach czy literaturze. | ||
| Powrót do góry |
| esox |
| ||
![]() Dołączył: pon lis 12 2012, 09:55 postów: 41 | bardzo ciekawy pomysł z tymi numerami stanowisk, przyznam ze pierwsze słyszę | ||
| Powrót do góry |
| pietras444 |
| ||
| Gość | Tak ja też mam swoje stanowisko nr 5 i tylko ja mogę na nim siedzieć chyba że ktoś do mnie zadzwoni i powie czy może siedzieć jak chcę to mu pozwalam jak nie to nie ale jak ja przyjdę drugiego dnia i on będzie siedzieć to mam prawo go wygonić no chyba że są zawody i on wylosował to miejsce to nie mogę go wygonić a u nas tak jest że ktoś kto nie uczestniczy w zawodach to nie ma wstępu nad jezioro chyba że chcę kogoś odwiedzić a i Dominik ma rację z tymi stanowiskami jak bym słyszał pana kawałka który tłumaczy to ludziom sprzedającym zezwolenia | ||
| Powrót do góry |
| Bogdan |
| ||
![]() ![]() Dołączył: sob gru 31 2011, 07:55 postów: 1953 | Jeżeli masz swoje stanowisko, to musisz mieć Fakturę - Rachunek lub jakieś Potwierdzenie, że to TY za nie płacisz i masz wyłączne prawo do korzystania z tego stanowiska. Innej opcji nie widzę. Ale ostatnio tak szybko przepisy się zmieniają, że może się mylę. Ale już poprosiłem kolegę komendanta Wojewódzkiego S.R. aby wypowiedział swoje zdanie na ten temat. ![]() [ Edytowany nie kwi 07 2013, 06:10 ] | ||
| Powrót do góry |
| Moderatorzy: admin, Dominik, Bogdan |


Łowiska MTW


, kto wie czy w lato się na któreś nie wybiorę




