Akcesoria wędkarskie
Przygotowanie
Metody połowu
Pokoik napraw
Zrób to sam
Techniki i sztuczki
Opowiadania wędkarskie
Wędkarstwo podlodowe
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
Menu główne
Czat

Anonimowy
04 sty : 19:42
Poszukuję mapy batymetrycznej jeziora sarąg


Anonimowy
22 gru : 01:13
Witam czy mógłbym dostać/kupić mapę batymetryczna j Ruda Woda oraz Bartężka
jacek 2359@o2.pl
Pozdrawiam


Anonimowy
22 lis : 19:22
Witam, w jaki sposób mógłbym uzyskać mapę batymetryczną jeziora Brzeźno k. Brzeźna Mazurskiego? darek.buczynski@gmail.com


Anonimowy
17 paź : 19:32
Witam.
Czy mógłbym poprosić o mapę btymetryczną jeziora Świętego Szwaderki?


Anonimowy
11 paź : 16:15
Witam potrzebuje mape batymetryczna jeziora burdag .jesli ktos posiada to prosze o przeslanie dzieki jawor75@gmail.com


Nowe posty na forum
Re: Powrót po latach
Albert. Nie napisałeś jaką masz długość bata. Ja ł...
Autor Bogdan
01 lip : 07:43

Powrót po latach
Witam witam. Zastanawiam się czy ktoś tu jeszcze j...
Autor Albertk1990
08 cze : 23:27

Re: Aplikacja do map batymetrycznych
Po kliknięciu w link odnośnik jest błędny.
Autor haras
29 maj : 12:33

Re: Jesteś nowy? - przywitaj się
Witamy bardzo serdecznie Andrzeju i zapraszamy do ...
Autor Bogdan
20 sty : 13:19

Re: Jesteś nowy? - przywitaj się
Dzień Dobry, Bardzo dziękuję za przyjęcie do grona...
Autor Andrzej
20 sty : 12:48

Nowe komentarze
[Treści] Jak założyć spławik - opisy, porady, zdjęcia
Autor:  Bogdan dnia 21 lis : 07:27
Witam Damianie.Moim zdaniem stopery między śrucina [więcej]

[Treści] Jak założyć spławik - opisy, porady, zdjęcia
Autor:  DamianSa dnia 21 lis : 00:00
Witam, czytałem że rozkładanie ciężarków na przykł [więcej]

[Treści] Batymetria, mapy batymetryczne do pobrania
Autor:  Pablo dnia 25 paź : 16:50
Witam czy ma ktoś mapkę jeż czarnego w niesiolowic [więcej]

[Treści] Batymetria, mapy batymetryczne do pobrania
Autor:  Anonymous dnia 17 paź : 19:36
reklama.domanski@wp.pl

[Treści] Batymetria, mapy batymetryczne do pobrania
Autor:  Anonymous dnia 17 paź : 19:36
Witam.Czy mógłbym poprosić o mapę batymetryczną je [więcej]

Facebook

Data / Czas
 
Sposób na ...
Mapy batymetryczne
Poradnik

Poradnik wędkarza majsterkowicza dostępny do kupienia. Serdecznie zapraszamy!



Więcej o książce można dowiedzieć sie na stronie :

LINK

Forum
<< Poprzedni temat | Kolejny temat >>   
Łowiska MTW

Idź do strony  1 [2] 3 4
Autor Odpowiedzi
Dominik
pią kwi 05 2013, 09:00

Dołączył: śro gru 28 2011, 09:27
postów: 973
Dzięki za informacje , kto wie czy w lato się na któreś nie wybiorę
Powrót do góry
pietras444
sob kwi 06 2013, 09:30
GośćA jak przyjedziesz w lato nad jezioro Marcinkowskie to może się spotkamy i powędkujemy ale kto wie powiedz bo w tamtym roku ktoś był na tym miejscu jacyś turyści z rodziną nie jestem pewny może to ty jak masz rodzinę oni byli przez cały weekend i pojechali
Powrót do góry
Dominik
sob kwi 06 2013, 10:40

Dołączył: śro gru 28 2011, 09:27
postów: 973
Ja byłem 2 albo 3 lata temu. Byłem z kolegą i tylko jeden dzień.
Powrót do góry
esox
sob kwi 06 2013, 04:42
Zarejestrowany #139
Dołączył: pon lis 12 2012, 09:55
postów: 41
odpiszcie koledzy na czym polega pomysł z numerami stanowisk na jeziorze- czy jest to zbiornik typowo komercyjny
PS. Czy jezioro Marcinkowskie i Martiańskie(9ha/9.9m głębokości) to te same jeziora?
Powrót do góry
pietras444
sob kwi 06 2013, 06:46
GośćPomysł z numerami stanowisk polega na tym gdy ktoś ma swoje stanowisko to wie na które przyjechać a podczas zawodów gdy się losuje stanowiska to wiadomo na które iść i zapisuje jaką rybę ktoś wyciągną.
Powrót do góry
esox
sob kwi 06 2013, 07:07
Zarejestrowany #139
Dołączył: pon lis 12 2012, 09:55
postów: 41
to znaczy że te stanowisko jest przypisane imiennie do np.Kowalskiego i nikt inny nie ma tam prawa łowić
Powrót do góry
Dominik
sob kwi 06 2013, 07:28

Dołączył: śro gru 28 2011, 09:27
postów: 973
Jezioro to jest pod opieką MTW, zarybili je i dbają o nie. Ustanowiona tam stanowiska i przypisano im numery a do stanowisk poszczególnych członków towarzystwa. Z tego co wiem to obowiązuje tam taki przepis, że każdy może łowić na danym stanowisku o ile posiada zezwolenie, jednakże musi się liczyć z tym że właściciel danego stanowiska ma do niego pierwszeństwo.

Martiańskie to nie jest to jezioro. Jezioro Marcinowskie nazywa się też Dzwon w starszych mapach czy literaturze.
Powrót do góry
esox
sob kwi 06 2013, 07:56
Zarejestrowany #139
Dołączył: pon lis 12 2012, 09:55
postów: 41
bardzo ciekawy pomysł z tymi numerami stanowisk, przyznam ze pierwsze słyszę
Powrót do góry
pietras444
sob kwi 06 2013, 08:31
GośćTak ja też mam swoje stanowisko nr 5 i tylko ja mogę na nim siedzieć chyba że ktoś do mnie zadzwoni i powie czy może siedzieć jak chcę to mu pozwalam jak nie to nie ale jak ja przyjdę drugiego dnia i on będzie siedzieć to mam prawo go wygonić no chyba że są zawody i on wylosował to miejsce to nie mogę go wygonić a u nas tak jest że ktoś kto nie uczestniczy w zawodach to nie ma wstępu nad jezioro chyba że chcę kogoś odwiedzić a i Dominik ma rację z tymi stanowiskami jak bym słyszał pana kawałka który tłumaczy to ludziom sprzedającym zezwolenia
Powrót do góry
Bogdan
sob kwi 06 2013, 08:53

Dołączył: sob gru 31 2011, 07:55
postów: 1953
Jeżeli masz swoje stanowisko, to musisz mieć Fakturę - Rachunek lub jakieś Potwierdzenie, że to TY za nie płacisz i masz wyłączne prawo do korzystania z tego stanowiska.
Innej opcji nie widzę.
Ale ostatnio tak szybko przepisy się zmieniają, że może się mylę.
Ale już poprosiłem kolegę komendanta Wojewódzkiego S.R. aby wypowiedział swoje zdanie na ten temat.





[ Edytowany nie kwi 07 2013, 06:10 ]
Powrót do góry
Idź do strony  1 [2] 3 4
Moderatorzy: admin, Dominik, Bogdan

Przejdź do:     Powrót do góry

Kanały informacyjne: RSS 0.92 Kanały informacyjne: RSS 2.0 Kanały informacyjne: RDF
Powered by e107 Forum System