Akcesoria wędkarskie
Przygotowanie
Metody połowu
Pokoik napraw
BUDOWA I OPIS KOŁOWROTKA
KONSERWACJA KOŁOWROTKA
USUWANIE PISKU KOŁOWROTKA
KONTROLA I REGULACJA LUZU ZĘBATKI
NAPRAWA HAMULCA I WOLNEGO BIEGU
WYMIANA SPRĘŻYNY KOŁOWROTKA
NIEODBIJAJĄCY KABŁĄK
WYMIANA PRZELOTKI
WYMIANA PRZELOTKI NA STOPCE
BLOKADA BIEGU WSTECZNEGO
SZUM KOŁOWROTKA
NAPRAWA ZŁAMANEJ WĘDKI LUB BATA
WYMIANA ŁOŻYSK
Zrób to sam
DOMOWA ZANĘTA
WYPYCHACZ
SPŁAWIK Z BALSY
SPŁAWIK Z PAŁKI WODNEJ
MAKARON
SPRĘŻYNKA KABŁĄKA Z AGRAFKI
KOSZ ZANĘTOWY
WĘDZOK I WĘDZENIE
KOSZYCZKI ZANĘTOWE
WOBLER
SIATKA DO PODBIERAKA
USTAWIANIE WOBLERA
HODOWLA CZERWONYCH ROBAKÓW
IGŁA DO ZBROJENIA RYBKI
PODPÓRKI WŁASNEJ ROBOTY
SPRĘŻYNA BIEGU WSTECZNEGO
MODERNIZACJA FORMY DO METHOD FEEDER
ANTENKA SPŁAWIKA
Techniki i sztuczki
Opowiadania wędkarskie
Wędkarstwo podlodowe
Witaj
Menu główne
Czat
Anonimowy
04 sty : 19:42
Poszukuję mapy batymetrycznej jeziora sarąg
Anonimowy
22 gru : 01:13
Witam czy mógłbym dostać/kupić mapę batymetryczna j Ruda Woda oraz Bartężkajacek 2359@o2.pl
Pozdrawiam
Anonimowy
22 lis : 19:22
Witam, w jaki sposób mógłbym uzyskać mapę batymetryczną jeziora Brzeźno k. Brzeźna Mazurskiego? darek.buczynski@gmail.com
Anonimowy
17 paź : 19:32
Witam.Czy mógłbym poprosić o mapę btymetryczną jeziora Świętego Szwaderki?
Anonimowy
11 paź : 16:15
Witam potrzebuje mape batymetryczna jeziora burdag .jesli ktos posiada to prosze o przeslanie dzieki jawor75@gmail.com
Zobacz wszystkie posty (492)
Nowe posty na forum
Re: Powrót po latachAlbert. Nie napisałeś jaką masz długość bata. Ja ł...
Autor Bogdan
01 lip : 07:43
Powrót po latachWitam witam. Zastanawiam się czy ktoś tu jeszcze j...
Autor Albertk1990
08 cze : 23:27
Re: Aplikacja do map batymetrycznychPo kliknięciu w link odnośnik jest błędny.
Autor haras
29 maj : 12:33
Re: Jesteś nowy? - przywitaj sięWitamy bardzo serdecznie Andrzeju i zapraszamy do ...
Autor Bogdan
20 sty : 13:19
Re: Jesteś nowy? - przywitaj sięDzień Dobry, Bardzo dziękuję za przyjęcie do grona...
Autor Andrzej
20 sty : 12:48
Nowe komentarze
[Treści] Jak założyć spławik - opisy, porady, zdjęciaAutor: Bogdan dnia 21 lis : 07:27
Witam Damianie.Moim zdaniem stopery między śrucina [więcej]
[Treści] Jak założyć spławik - opisy, porady, zdjęciaAutor: DamianSa dnia 21 lis : 00:00
Witam, czytałem że rozkładanie ciężarków na przykł [więcej]
[Treści] Batymetria, mapy batymetryczne do pobraniaAutor: Pablo dnia 25 paź : 16:50
Witam czy ma ktoś mapkę jeż czarnego w niesiolowic [więcej]
[Treści] Batymetria, mapy batymetryczne do pobraniaAutor: Anonymous dnia 17 paź : 19:36
reklama.domanski@wp.pl
[Treści] Batymetria, mapy batymetryczne do pobraniaAutor: Anonymous dnia 17 paź : 19:36
Witam.Czy mógłbym poprosić o mapę batymetryczną je [więcej]
Facebook
Data / Czas
Sposób na ...
Mapy batymetryczne
Poradnik
Więcej o książce można dowiedzieć sie na stronie :
LINK
Forum
| << Poprzedni temat | Kolejny temat >> |
Łowiska MTWIdź do strony [1] 2 3 4 |
| Autor | Odpowiedzi |
| Dominik |
| ||
![]() ![]() Dołączył: śro gru 28 2011, 09:27 postów: 973 | Zakładam temat ponieważ w jednym artykule wywiązała się ciekawa dyskusja na temat Mrągowskiego Towarzystwa Wędkarskiego. Chętnie dowiem się nieco informacji o łowiskach towarzystwa. Co można złowić w poszczególnych jeziorkach? Które jest najciekawsze wędkarsko? Wiem, że nieco informacji jest na stronie http://www.mtw-mazury.pl/lowiska-mtw/ogolne ale to są bardzo ogólnikowe informacje. Przyznam że bardzo interesują mnie takie małe jeziorka w środku lasu - czasami kryją interesujące wędkarskie tajemnice Zapytanie kieruję głównie do użytkownika pietras444 ![]() | ||
| Powrót do góry |
| Anonim |
| ||
| Gość | W tym artykule napisałeś że interesują cię małe jeziorka w środku lasu jeziora w środku lasu należące do mtw to jeziora kociołek jest z każdej strony otoczone lasem jezioro głebokie jest w większej części otoczone lasem a jezioro średnie woda jest tam czerwona i też w większej części jest otoczone lasem. pisze Pietras444 | ||
| Powrót do góry |
| Dominik |
| ||
![]() ![]() Dołączył: śro gru 28 2011, 09:27 postów: 973 | Łowiłeś na którymś z tych małych jezior ze strony mtw? Czy tylko w Marcinkowie? Jeśli łowiłeś to jak wyniki i co można złowić? [ Edytowany czw kwi 04 2013, 10:13 ] | ||
| Powrót do góry |
| Anonim |
| ||
| Gość | legenda o jeziorze Mrcinkowskim (dzwon) masz link http://www.it.mragowo.pl/legenda-o-zatopionym-dzwonie-w-marcinkowie,3,971,pl.html | ||
| Powrót do góry |
| Anonim |
| ||
| Gość | Na jeziorze głębokie okoń ,szczupak płoć ,leszcz miętus węgorz,karp jezioro głębokie ma 102m głębokości i nie jest takie małe | ||
| Powrót do góry |
| Dominik |
| ||
![]() ![]() Dołączył: śro gru 28 2011, 09:27 postów: 973 | Kolego, co do tej głębokości to trochę przesada , Najgłębsze jezioro w Polsce Hańcza ma około 106 metrów więc mi się trochę nie chce wierzyć że to o którym piszesz ma 102 . Bardziej mnie interesuje i zadam jeszcze raz to pytanie, czy łowiłeś na którymś z tych jezior? Bo informacje z internetu to sam sobie już dawno poczytałem chciałbym żeby ktoś kto łowił, co nieco mi potwierdził jak jest w rzeczywistości. | ||
| Powrót do góry |
| pietras444 |
| ||
| Gość | Tak łowiłem na wszystkich jeziorach mtw a z tą głębokością przesadziłem bo pytałem kolegi i dokładnie niewiem | ||
| Powrót do góry |
| pietras444 |
| ||
| Gość | Ja łowię częściej nad jeziorem głębokie na średnim byłem dwa razy i nawet płotka nie chce wziąć co do jeziora kociołek są pokaźne szczupaki | ||
| Powrót do góry |
| Anonim |
| ||
| Gość | Co do jeziora Głębokiego to w PRZEWODNIKU WĘDKARSKIM PO JEZIORACH OLSZTYŃSKICH autor-Czesław Grudniewski wydanej w latach 70 XXw. znalazłem info o dwóch jeziorach o nazwie Głębokie leżących w okolicach Mrągowa 1.Głębokie k/Lasowca pow.25ha-głębokość max. 36.8m-połozone ok 2km od Mrągowa 2. Głębokie k/Zewłągów pow 47.3ha-głębokość max 34.3m-z Mrągowa szosą na Mikołajki, lub koleją do przystanku Zełwągi. Obydwa jeziora sa typu sielawowego.Tyle Czesław Grudniewski w swoim przewodniku. Przyznac trzeba że te jeziora rzeczywiście przy tak niewielkiej powierzchni głębokość mają znaczną i raczej przyducha im nie grozi po tegorocznej zimie. | ||
| Powrót do góry |
| pietras444 |
| ||
| Gość | 1 głębokie koło lasowca to te tam łowię i mam 2km do niego | ||
| Powrót do góry |
| Moderatorzy: admin, Dominik, Bogdan |


Łowiska MTW


Zapytanie kieruję głównie do użytkownika pietras444 

