Akcesoria wędkarskie
Przygotowanie
Metody połowu
Pokoik napraw
Zrób to sam
Techniki i sztuczki
Opowiadania wędkarskie
Wędkarstwo podlodowe
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
Menu główne
Czat

Anonimowy
04 sty : 19:42
Poszukuję mapy batymetrycznej jeziora sarąg


Anonimowy
22 gru : 01:13
Witam czy mógłbym dostać/kupić mapę batymetryczna j Ruda Woda oraz Bartężka
jacek 2359@o2.pl
Pozdrawiam


Anonimowy
22 lis : 19:22
Witam, w jaki sposób mógłbym uzyskać mapę batymetryczną jeziora Brzeźno k. Brzeźna Mazurskiego? darek.buczynski@gmail.com


Anonimowy
17 paź : 19:32
Witam.
Czy mógłbym poprosić o mapę btymetryczną jeziora Świętego Szwaderki?


Anonimowy
11 paź : 16:15
Witam potrzebuje mape batymetryczna jeziora burdag .jesli ktos posiada to prosze o przeslanie dzieki jawor75@gmail.com


Nowe posty na forum
Re: Powrót po latach
Albert. Nie napisałeś jaką masz długość bata. Ja ł...
Autor Bogdan
01 lip : 07:43

Powrót po latach
Witam witam. Zastanawiam się czy ktoś tu jeszcze j...
Autor Albertk1990
08 cze : 23:27

Re: Aplikacja do map batymetrycznych
Po kliknięciu w link odnośnik jest błędny.
Autor haras
29 maj : 12:33

Re: Jesteś nowy? - przywitaj się
Witamy bardzo serdecznie Andrzeju i zapraszamy do ...
Autor Bogdan
20 sty : 13:19

Re: Jesteś nowy? - przywitaj się
Dzień Dobry, Bardzo dziękuję za przyjęcie do grona...
Autor Andrzej
20 sty : 12:48

Nowe komentarze
[Treści] Jak założyć spławik - opisy, porady, zdjęcia
Autor:  Bogdan dnia 21 lis : 07:27
Witam Damianie.Moim zdaniem stopery między śrucina [więcej]

[Treści] Jak założyć spławik - opisy, porady, zdjęcia
Autor:  DamianSa dnia 21 lis : 00:00
Witam, czytałem że rozkładanie ciężarków na przykł [więcej]

[Treści] Batymetria, mapy batymetryczne do pobrania
Autor:  Pablo dnia 25 paź : 16:50
Witam czy ma ktoś mapkę jeż czarnego w niesiolowic [więcej]

[Treści] Batymetria, mapy batymetryczne do pobrania
Autor:  Anonymous dnia 17 paź : 19:36
reklama.domanski@wp.pl

[Treści] Batymetria, mapy batymetryczne do pobrania
Autor:  Anonymous dnia 17 paź : 19:36
Witam.Czy mógłbym poprosić o mapę batymetryczną je [więcej]

Facebook

Data / Czas
 
Sposób na ...
Mapy batymetryczne
Poradnik

Poradnik wędkarza majsterkowicza dostępny do kupienia. Serdecznie zapraszamy!



Więcej o książce można dowiedzieć sie na stronie :

LINK

Forum
<< Poprzedni temat | Kolejny temat >>   
Łowiska MTW

Idź do strony  [1] 2 3 4
Autor Odpowiedzi
Dominik
czw kwi 04 2013, 08:08

Dołączył: śro gru 28 2011, 09:27
postów: 973
Zakładam temat ponieważ w jednym artykule wywiązała się ciekawa dyskusja na temat Mrągowskiego Towarzystwa Wędkarskiego. Chętnie dowiem się nieco informacji o łowiskach towarzystwa. Co można złowić w poszczególnych jeziorkach? Które jest najciekawsze wędkarsko?

Wiem, że nieco informacji jest na stronie http://www.mtw-mazury.pl/lowiska-mtw/ogolne ale to są bardzo ogólnikowe informacje. Przyznam że bardzo interesują mnie takie małe jeziorka w środku lasu - czasami kryją interesujące wędkarskie tajemnice Zapytanie kieruję głównie do użytkownika pietras444
Powrót do góry
Anonim
czw kwi 04 2013, 10:09
GośćW tym artykule napisałeś że interesują cię małe jeziorka w środku lasu jeziora w środku lasu należące do mtw to jeziora kociołek jest z każdej strony otoczone lasem jezioro głebokie jest w większej części otoczone lasem a jezioro średnie woda jest tam czerwona i też w większej części jest otoczone lasem. pisze Pietras444
Powrót do góry
Dominik
czw kwi 04 2013, 10:12

Dołączył: śro gru 28 2011, 09:27
postów: 973
Łowiłeś na którymś z tych małych jezior ze strony mtw? Czy tylko w Marcinkowie? Jeśli łowiłeś to jak wyniki i co można złowić?

[ Edytowany czw kwi 04 2013, 10:13 ]
Powrót do góry
Anonim
czw kwi 04 2013, 10:41
Gośćlegenda o jeziorze Mrcinkowskim (dzwon) masz link http://www.it.mragowo.pl/legenda-o-zatopionym-dzwonie-w-marcinkowie,3,971,pl.html
Powrót do góry
Anonim
czw kwi 04 2013, 10:44
GośćNa jeziorze głębokie okoń ,szczupak płoć ,leszcz miętus węgorz,karp jezioro głębokie ma 102m głębokości i nie jest takie małe
Powrót do góry
Dominik
czw kwi 04 2013, 11:00

Dołączył: śro gru 28 2011, 09:27
postów: 973
Kolego, co do tej głębokości to trochę przesada , Najgłębsze jezioro w Polsce Hańcza ma około 106 metrów więc mi się trochę nie chce wierzyć że to o którym piszesz ma 102 . Bardziej mnie interesuje i zadam jeszcze raz to pytanie, czy łowiłeś na którymś z tych jezior? Bo informacje z internetu to sam sobie już dawno poczytałem chciałbym żeby ktoś kto łowił, co nieco mi potwierdził jak jest w rzeczywistości.
Powrót do góry
pietras444
pią kwi 05 2013, 02:07
GośćTak łowiłem na wszystkich jeziorach mtw a z tą głębokością przesadziłem bo pytałem kolegi i dokładnie niewiem
Powrót do góry
pietras444
pią kwi 05 2013, 02:17
GośćJa łowię częściej nad jeziorem głębokie na średnim byłem dwa razy i nawet płotka nie chce wziąć co do jeziora kociołek są pokaźne szczupaki
Powrót do góry
Anonim
pią kwi 05 2013, 08:34
GośćCo do jeziora Głębokiego to w PRZEWODNIKU WĘDKARSKIM PO JEZIORACH OLSZTYŃSKICH autor-Czesław Grudniewski wydanej w latach 70 XXw. znalazłem info o dwóch jeziorach o nazwie Głębokie leżących w okolicach Mrągowa
1.Głębokie k/Lasowca pow.25ha-głębokość max. 36.8m-połozone ok 2km od Mrągowa
2. Głębokie k/Zewłągów pow 47.3ha-głębokość max 34.3m-z Mrągowa szosą na Mikołajki, lub koleją do przystanku Zełwągi.
Obydwa jeziora sa typu sielawowego.Tyle Czesław Grudniewski w swoim przewodniku.
Przyznac trzeba że te jeziora rzeczywiście przy tak niewielkiej powierzchni głębokość mają znaczną i raczej przyducha im nie grozi po tegorocznej zimie.
Powrót do góry
pietras444
pią kwi 05 2013, 08:53
Gość1 głębokie koło lasowca to te tam łowię i mam 2km do niego
Powrót do góry
Idź do strony  [1] 2 3 4
Moderatorzy: admin, Dominik, Bogdan

Przejdź do:     Powrót do góry

Kanały informacyjne: RSS 0.92 Kanały informacyjne: RSS 2.0 Kanały informacyjne: RDF
Powered by e107 Forum System